Спортът по телевизията днес
Спорт 24.05.2020 08:45
08:00 Diema Sport: Баскетбол: Шарлът Хорнетс - Орландо Маджик, мач от НБА (1994-95) /п/
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Бирмингам Сити - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига (2010-11) /п/
08:00 Max Sport 3: Серия А Класика: Рома - Дженоа Среща от сезон 2016/2017 г.
09:30 Eurosport: Тенис легенди, седмицата на Рафаел Надал, шеста част
10:00 Diema Sport: Футбол: Левски - Лудогорец, полуфинален мач реванш за Купата на България (2014-15) /п/
10:00 Diema Sport 2: Футбол: Арсенал - Съндърланд, мач от английската Висша лига (2007-08)
10:00 Max Sport 3: Серия А: Каляри - Интер
10:10 Film Plus: Тенис: Гаел Монфис - Васек Поспишил (Open Sud de France, Монпелие; ATP 250 - финал, повторение)
12:00 Diema Sport: Футбол: Ислач - Енергетик-БГУ, мач от беларуската Висша лига /п/
12:00 Max Sport 3: Серия А: Наполи - Сампдория
12:00 Film Plus: Тенис: Дженифър Брейди - Гарбине Мугуруса (Dubai Duty Free Tennis Championships, Дубай; WTA Premier - II четвъртфинал, повторение)
12:00 Diema Sport 2: УЕФА Евро 2020: Виртуален турнир, четвъртфинали, директно
12:05 Nova Sport: Футбол: Уест Хям Юнайтед - Уест Бромич Албиън, мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
14:00 Nova Sport: Футбол: Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед, полуфинален мач реванш за Карабао къп /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Най-добрите мачове в историята
14:00 Diema Sport: Футбол: БАТЕ Борисов - Славия Мозир, полуфинален мач реванш за Купата на Беларус /п/
14:00 Max Sport 3: Серия А: Интер - Удинезе
14:20 Film Plus: Тенис: Петра Мартич - Анет Контавейт (Dubai Duty Free Tennis Championships, Дубай; WTA Premier - III четвъртфинал, повторение)
15:00 Eurosport 2: Футбол: Бундеслига
16:00 Diema Sport: Баскетбол: "Кид и Хил", предаване за НБА, първа част /п/
16:00 Nova Sport: Баскетбол: Астана - ЦСКА Москва, мач от ВТБ лига /п/
16:00 Ring.BG: УЕФА Лига Европа: Най-добрите мачове в историята
16:00 Max Sport 3: Серия А: Верона - Милан
16:25 Film Plus: Тенис: Кики Бертенс - Каролина Мухова (Qatar Total Open 2020, Доха; WTA Premier 5 - повторение)
16:25 Eurosport 2: Футбол: Бундеслига
17:00 Diema Sport: Футбол: БАТЕ Борисов - Динамо Брест, финал за Купата на Беларус, директно
17:00 Diema Sport 2: УЕФА Евро 2020: Виртуален турнир, полуфинали, директно
17:10 BNT 3: УЕФА Лига Европа - класически мачове
17:30 Max Sport 2: NHL: Класически мач от 2007г. Ванкувър Кенъкс - Далас Старс
18:00 BNT 3: Треска за футбол Белгия - България - квалификационна среща за европейското първенство през 2004 г.
18:00 Nova Sport: Футбол: Саутхямптън - Тотнъм Хотспър, мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
18:00 Ring.BG: Великата футболна сцена
18:00 Film Plus: Тенис: Онс Джабер - Петра Квитова (Qatar Total Open 2020, Доха; WTA Premier 5 - I четвъртфинал, повторение)
18:00 Max Sport 3: Серия А: Фиорентина - Ювентус
18:30 Eurosport 2: Футбол: Бундеслига, обзор на съботните мачове
18:50 Eurosport 2: Футбол: Бундеслига
19:00 BNT: УЕФА Лига Европа класически мачове документална поредица
19:15 Diema Sport 2: УЕФА Евро 2020: Виртуален турнир, финал, директно
19:30 Diema Sport: Баскетбол: "Кид и Хил", предаване за НБА, втора част /п/
20:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Най-запомнящите се моменти в историята
20:00 Film Plus: Тенис: Александър Бублик - Стефанос Циципас (Open 13 Provence, Марсилия; ATP 250 - I полуфинал, повторение)
20:00 Max Sport 3: Серия А: Каляри - Рома
20:00 Nova Sport: Футбол: Лестър Сити - Астън Вила, първи полуфинален мач за Карабао къп /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
20:00 Eurosport: Тенис легенди, седмицата на Рафаел Надал, седма част
21:20 Film Plus: Тенис: Жил Симон - Феликс Ожер-Алиасим (Open 13 Provence, Марсилия; ATP 250 - II полуфинал, повторение)
22:00 Diema Sport: Баскетбол: Бостън Селтикс - Детройт Пистънс, мач от НБА (1986-1987)
22:15 Nova Sport: Баскетбол: Реал Мадрид - Валенсия, полуфинален мач за Купата на краля /п/
22:30 Max Sport 1: "Тенис Юнайтед" Магазинно предаване
22:55 BNT 3: Треска за футбол Белгия - България - квалификационна среща за европейското първенство през 2004 г.
23:30 Film Plus: Тенис: Феликс Оже-Алиасим - Стефанос Циципас (Open 13 Provence, Марсилия; ATP 250 - финал, повторение)
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Бирмингам Сити - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига (2010-11) /п/
08:00 Max Sport 3: Серия А Класика: Рома - Дженоа Среща от сезон 2016/2017 г.
09:30 Eurosport: Тенис легенди, седмицата на Рафаел Надал, шеста част
10:00 Diema Sport: Футбол: Левски - Лудогорец, полуфинален мач реванш за Купата на България (2014-15) /п/
10:00 Diema Sport 2: Футбол: Арсенал - Съндърланд, мач от английската Висша лига (2007-08)
10:00 Max Sport 3: Серия А: Каляри - Интер
10:10 Film Plus: Тенис: Гаел Монфис - Васек Поспишил (Open Sud de France, Монпелие; ATP 250 - финал, повторение)
12:00 Diema Sport: Футбол: Ислач - Енергетик-БГУ, мач от беларуската Висша лига /п/
12:00 Max Sport 3: Серия А: Наполи - Сампдория
12:00 Film Plus: Тенис: Дженифър Брейди - Гарбине Мугуруса (Dubai Duty Free Tennis Championships, Дубай; WTA Premier - II четвъртфинал, повторение)
12:00 Diema Sport 2: УЕФА Евро 2020: Виртуален турнир, четвъртфинали, директно
12:05 Nova Sport: Футбол: Уест Хям Юнайтед - Уест Бромич Албиън, мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
14:00 Nova Sport: Футбол: Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед, полуфинален мач реванш за Карабао къп /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Най-добрите мачове в историята
14:00 Diema Sport: Футбол: БАТЕ Борисов - Славия Мозир, полуфинален мач реванш за Купата на Беларус /п/
14:00 Max Sport 3: Серия А: Интер - Удинезе
14:20 Film Plus: Тенис: Петра Мартич - Анет Контавейт (Dubai Duty Free Tennis Championships, Дубай; WTA Premier - III четвъртфинал, повторение)
15:00 Eurosport 2: Футбол: Бундеслига
16:00 Diema Sport: Баскетбол: "Кид и Хил", предаване за НБА, първа част /п/
16:00 Nova Sport: Баскетбол: Астана - ЦСКА Москва, мач от ВТБ лига /п/
16:00 Ring.BG: УЕФА Лига Европа: Най-добрите мачове в историята
16:00 Max Sport 3: Серия А: Верона - Милан
16:25 Film Plus: Тенис: Кики Бертенс - Каролина Мухова (Qatar Total Open 2020, Доха; WTA Premier 5 - повторение)
16:25 Eurosport 2: Футбол: Бундеслига
17:00 Diema Sport: Футбол: БАТЕ Борисов - Динамо Брест, финал за Купата на Беларус, директно
17:00 Diema Sport 2: УЕФА Евро 2020: Виртуален турнир, полуфинали, директно
17:10 BNT 3: УЕФА Лига Европа - класически мачове
17:30 Max Sport 2: NHL: Класически мач от 2007г. Ванкувър Кенъкс - Далас Старс
18:00 BNT 3: Треска за футбол Белгия - България - квалификационна среща за европейското първенство през 2004 г.
18:00 Nova Sport: Футбол: Саутхямптън - Тотнъм Хотспър, мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
18:00 Ring.BG: Великата футболна сцена
18:00 Film Plus: Тенис: Онс Джабер - Петра Квитова (Qatar Total Open 2020, Доха; WTA Premier 5 - I четвъртфинал, повторение)
18:00 Max Sport 3: Серия А: Фиорентина - Ювентус
18:30 Eurosport 2: Футбол: Бундеслига, обзор на съботните мачове
18:50 Eurosport 2: Футбол: Бундеслига
19:00 BNT: УЕФА Лига Европа класически мачове документална поредица
19:15 Diema Sport 2: УЕФА Евро 2020: Виртуален турнир, финал, директно
19:30 Diema Sport: Баскетбол: "Кид и Хил", предаване за НБА, втора част /п/
20:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Най-запомнящите се моменти в историята
20:00 Film Plus: Тенис: Александър Бублик - Стефанос Циципас (Open 13 Provence, Марсилия; ATP 250 - I полуфинал, повторение)
20:00 Max Sport 3: Серия А: Каляри - Рома
20:00 Nova Sport: Футбол: Лестър Сити - Астън Вила, първи полуфинален мач за Карабао къп /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
20:00 Eurosport: Тенис легенди, седмицата на Рафаел Надал, седма част
21:20 Film Plus: Тенис: Жил Симон - Феликс Ожер-Алиасим (Open 13 Provence, Марсилия; ATP 250 - II полуфинал, повторение)
22:00 Diema Sport: Баскетбол: Бостън Селтикс - Детройт Пистънс, мач от НБА (1986-1987)
22:15 Nova Sport: Баскетбол: Реал Мадрид - Валенсия, полуфинален мач за Купата на краля /п/
22:30 Max Sport 1: "Тенис Юнайтед" Магазинно предаване
22:55 BNT 3: Треска за футбол Белгия - България - квалификационна среща за европейското първенство през 2004 г.
23:30 Film Plus: Тенис: Феликс Оже-Алиасим - Стефанос Циципас (Open 13 Provence, Марсилия; ATP 250 - финал, повторение)
CHF | 1 | 1.99351 |
GBP | 1 | 2.28037 |
RON | 10 | 3.93361 |
TRY | 100 | 5.60402 |
USD | 1 | 1.80827 |
Последни новини
- 17:46 Google представи нови функции с изкуствен интелект в картите и търсенето
- 17:41 Картечница, противотанков снаряд, пушки и пистолети откриха в автосервиз в Ямболско
- 17:36 Транспортният министър в оставка освободи част от ръководството на БДЖ
- 17:30 Европрокурори на Кьовеши обискират хотели в наш ски курорт за измама за 220 000 евро
- 17:27 6 признака, че той не е добър в леглото
- 17:22 Кенет Мертен: Приоритет на САЩ е задълбочаване и разширяване на инвестиционните връзки с България
- 17:19 Тъжен ден за Прокопиев: Сега ще трябва да пасе овце 30 години
- 17:14 Скулптура на Стария капитан ще слагат на Морската гара във Варна