Затвориха ромската махала в Нова Загора
България 19.03.2020 09:27
В Нова Загора е въведен вечерен час за непълнолетни и пропускателен режим в ромския квартал “Шести”, съобщиха от Общината. Това са част от допълнителните мерки на кризисния план на Оперативния щаб.
Водачите на таксиметровите фирми трябва да са оборудвани с предпазни маски, ръкавици и дезинфектанти. Контролът е възложен на полицията.
Там с високоговорител на майчин език ще се оповестяват ограничителните режими. На всички домоуправители се разпорежда да предприемат засилена дезинфекция на общите части на сградите. /БГНЕС
Водачите на таксиметровите фирми трябва да са оборудвани с предпазни маски, ръкавици и дезинфектанти. Контролът е възложен на полицията.
Там с високоговорител на майчин език ще се оповестяват ограничителните режими. На всички домоуправители се разпорежда да предприемат засилена дезинфекция на общите части на сградите. /БГНЕС
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 15:19 Д-р Янко Станев: Да спрем с безразборното харчене, преди да е приет бюджета на Община Варна!
- 15:15 МТС: Забелязаните мазутни петна по крайбрежието не са от пресен нефтен разлив в Черно море
- 15:07 ЕС окончателно утвърди търговската сделка със САЩ за митата
- 14:59 Илияна Йотова: Достойните хора са тихи, но успехите им говорят шумно за тях
- 14:52 МРРБ: Приоритет на ПБ е развитието инфраструктурата чрез публично-частни партньорства и концесии
- 14:45 Шофьорът на тира, причинил катастрофата с три жертви вчера, е с 20 нарушения
- 14:37 Израел се изтегля от част от буферната зона в Южен Ливан
- 14:29 Към момента няма данни за пострадали българи след земетресенията във Венецуела