Ученички от Стара Загора се сбиха в междучасието заради момче
България 02.03.2020 16:01
Ученички се биха в училище в Стара Загора, съобщава Нова телевизия.
Инцидентът е станал на 2 март в двора на Професионалната гимназия по ветеринарна медицина по време на междучасието. Двете момичета са били заснети от техен приятел.
Причината за сбиването била момче. Момичетата се скарали, като търсили причината едната от тях да хареса снимката на момчето в социалните мрежи.
Директорът на училището вече е провел разговори както с учениците, така и с родителите. Очаква обяснение за случилото се към инспектората по образованието.
С учениците ще работи и психолог. /nova tv
Инцидентът е станал на 2 март в двора на Професионалната гимназия по ветеринарна медицина по време на междучасието. Двете момичета са били заснети от техен приятел.
Причината за сбиването била момче. Момичетата се скарали, като търсили причината едната от тях да хареса снимката на момчето в социалните мрежи.
Директорът на училището вече е провел разговори както с учениците, така и с родителите. Очаква обяснение за случилото се към инспектората по образованието.
С учениците ще работи и психолог. /nova tv
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 23:56 Хороскоп за четвъртък, 25 юни 2026 г.
- 19:33 ЕК предлага: "Европол" да има представителства във всички страни от ЕС
- 19:23 Тръмп нареди проверки заради цената на бензина в САЩ
- 19:15 „Ростех“ разкри тайното оръжие на Т-90М:След 200 промени танкът става още по-опасен на бойното полe
- 19:07 В Англия след грешната стъпка: Без паника, но така няма да стане
- 19:00 Докато светът говори за AI, Китай спечели друга ключова технологична битка срещу САЩ
- 18:54 Редки цветове и прецизна изработка на мозайка в храма на Херакъл в Хераклея Синтика
- 18:47 FT: Хегсет освобождава командващия сухопътните войски на САЩ в Европа