Отрицателни са пробите на ученици от Стара Загора, изследвани за коронавирус
България 27.02.2020 15:57
Пробите на двамата ученици от Стара Загора, които днес изследваха за коронавирус в Референтната лаборатория в София, са отрицателни. Това съобщи за БТА проф. д-р Йовчо Йовчев, директор на Университетската болница в Стара Загора.
Пробите са на ученици от старозагорска гимназия, които имат вирусна инфекция, обясни за БТА директорът на Университетската болница.
По данни на РЗИ - Стара Загора общо 21 лица са под домашна карантина в региона, две от тях са били в Китай, останалите в Италия. /БТА
Пробите са на ученици от старозагорска гимназия, които имат вирусна инфекция, обясни за БТА директорът на Университетската болница.
По данни на РЗИ - Стара Загора общо 21 лица са под домашна карантина в региона, две от тях са били в Китай, останалите в Италия. /БТА
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 10:36 Николай Копринков: Минимизираме риска от воден режим в много райони в страната
- 10:25 Лекар от ''Александровска'' обяви гладна стачка
- 10:15 Задържаха шефа на ВиК-Несебър и заместника му по подозрения за получаване на подкуп
- 10:04 Ваксинирането срещу варицела става задължително от юли
- 09:53 Муцунски: България никога няма да успее със сила да смени самосъзнанието на хората в РСМ
- 09:41 Първан Симеонов: Този бюджет ми изглежда констатация на реалностите от последните няколко години
- 09:30 Министър Шишков: Бетонни ограничители вместо мантинели може да са опасни за леки коли
- 09:22 Магнитна буря удря Земята за два дни