Спортът по телевизията днес
Спорт 27.01.2020 08:29
08:00 Diema Sport: Футбол: Локомотив Пловдив - Ботев Пловдив, мач от efbet Лига /п/
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Манчестър Сити - Фулъм, мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
08:00 Max Sport 3: Серия А: СПАЛ - Болоня
09:00 Film Plus: Футбол: Валенсия - Барселона (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
09:50 BNT 3: Волейбол: България - Франция - среща от олимпийския квалификационен турнир /мъже/
10:00 Diema Sport: Волейбол: Добруджа - Пирин, мач от Суперлигата /п/
10:00 Diema Sport 2: Футбол: Уотфорд - Манчестър Юнайтед, мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
11:00 Film Plus: Тенис: Hobart International, Хобарт (WTA International - повторение)
12:00 Max Sport 3: Серия А: Интер - Каляри
12:05 Nova Sport: Баскетбол: Ховентут - Сарагоса, мач от испанската баскетболна лига /п/
12:15 BNT 3: Волейбол: Полша - България - среща от олимпийския квалификационен турнир /жени/
12:30 Diema Sport: Баскетбол: Денвър Нъгетс - Хюстън Рокетс, мач от НБА /п/
13:00 Diema Sport 2: Футбол: Шроузбъри Таун - Ливърпул, мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
14:00 Nova Sport: Баскетбол: Нижни Новгород - ЦСКА Москва, мач от ВТБ лига /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00 Max Sport 3: Серия А: Бреша - Милан
15:00 Eurosport: Тенис: "Гейм, Шет и Матс", директно
15:00 Diema Sport: Футбол: Етър - Берое, мач от efbet Лига /п/
15:00 Diema Sport 2: Футбол: Саутхямптън - Тотнъм Хотспър, мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
16:00 Nova Sport: Баскетбол: Естудиантес - Уникаха, мач от испанската баскетболна лига /п/
17:00 Film Plus: Футбол: Осасуна - Леванте (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
17:00 Diema Sport: Футбол: ЦСКА - Шонан, международен приятелския мач /п/
17:00 Diema Sport 2: Футбол: Хъл Сити - Челси, мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
18:00 Nova Sport: Футбол: Съндърланд - Донкастър Роувърс, мач от английската Лига 1 /п/
18:00 Max Sport 3: Серия А: Наполи - Ювентус
19:00 Film Plus: Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
19:00 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на Австралия, осми ден
19:00 Diema Sport: Футбол: Царско село - Локомотив Пловдив, мач от efbet Лига /п/
19:15 BNT 3: Световно клубно първенство по футбол: Фламенго - Ал Хилал, полуфинална среща
20:00 Diema Sport 2: Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2019-20), 4-и епизод
20:00 Nova Sport: Баскетбол: Зенит - УНИКС, мач от ВТБ лига /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
20:30 Max Sport 3: Серия А: Обзор 21 кръг
20:55 Eurosport: Тенис: Открито първенство на Австралия, осми ден
21:00 Ring.BG: Звездите на футбола
21:00 Diema Sport 2: Студио "Купа на Футболната асоциация", директно
21:00 Max Sport 2: NHL: Мач на звездите Мач на звездите
21:30 Film Plus: Футбол: Валенсия - Барселона (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
21:30 Max Sport 3: Серия А: Парма - Удинезе
21:30 Diema Sport: Баскетбол: Шарлът Хорнетс - Милуоки Бъкс, мач от НБА /п/
22:00 Diema Sport 2: Футбол: Борнемут - Арсенал, мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация, директно
22:00 TV+: Футбол: Атлетико /М/ - Леганес (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
22:45 BNT 3: Волейбол: България - Франция - среща от олимпийския квалификационен турнир /мъже/
22:50 Eurosport: Тенис: "Гейм, Шет и Матс"
23:30 Max Sport 3: Серия А: Рома - Лацио
23:30 Film Plus: Тенис: Кики Бертенс - Наоми Осака (Brisbane International, Бризбън; WTA Premier - III четвъртфинал, повторение)
23:55 Diema Sport 2: Студио "Купа на Футболната асоциация", директно
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Манчестър Сити - Фулъм, мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
08:00 Max Sport 3: Серия А: СПАЛ - Болоня
09:00 Film Plus: Футбол: Валенсия - Барселона (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
09:50 BNT 3: Волейбол: България - Франция - среща от олимпийския квалификационен турнир /мъже/
10:00 Diema Sport: Волейбол: Добруджа - Пирин, мач от Суперлигата /п/
10:00 Diema Sport 2: Футбол: Уотфорд - Манчестър Юнайтед, мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
11:00 Film Plus: Тенис: Hobart International, Хобарт (WTA International - повторение)
12:00 Max Sport 3: Серия А: Интер - Каляри
12:05 Nova Sport: Баскетбол: Ховентут - Сарагоса, мач от испанската баскетболна лига /п/
12:15 BNT 3: Волейбол: Полша - България - среща от олимпийския квалификационен турнир /жени/
12:30 Diema Sport: Баскетбол: Денвър Нъгетс - Хюстън Рокетс, мач от НБА /п/
13:00 Diema Sport 2: Футбол: Шроузбъри Таун - Ливърпул, мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
14:00 Nova Sport: Баскетбол: Нижни Новгород - ЦСКА Москва, мач от ВТБ лига /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00 Max Sport 3: Серия А: Бреша - Милан
15:00 Eurosport: Тенис: "Гейм, Шет и Матс", директно
15:00 Diema Sport: Футбол: Етър - Берое, мач от efbet Лига /п/
15:00 Diema Sport 2: Футбол: Саутхямптън - Тотнъм Хотспър, мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
16:00 Nova Sport: Баскетбол: Естудиантес - Уникаха, мач от испанската баскетболна лига /п/
17:00 Film Plus: Футбол: Осасуна - Леванте (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
17:00 Diema Sport: Футбол: ЦСКА - Шонан, международен приятелския мач /п/
17:00 Diema Sport 2: Футбол: Хъл Сити - Челси, мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
18:00 Nova Sport: Футбол: Съндърланд - Донкастър Роувърс, мач от английската Лига 1 /п/
18:00 Max Sport 3: Серия А: Наполи - Ювентус
19:00 Film Plus: Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
19:00 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на Австралия, осми ден
19:00 Diema Sport: Футбол: Царско село - Локомотив Пловдив, мач от efbet Лига /п/
19:15 BNT 3: Световно клубно първенство по футбол: Фламенго - Ал Хилал, полуфинална среща
20:00 Diema Sport 2: Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2019-20), 4-и епизод
20:00 Nova Sport: Баскетбол: Зенит - УНИКС, мач от ВТБ лига /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
20:30 Max Sport 3: Серия А: Обзор 21 кръг
20:55 Eurosport: Тенис: Открито първенство на Австралия, осми ден
21:00 Ring.BG: Звездите на футбола
21:00 Diema Sport 2: Студио "Купа на Футболната асоциация", директно
21:00 Max Sport 2: NHL: Мач на звездите Мач на звездите
21:30 Film Plus: Футбол: Валенсия - Барселона (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
21:30 Max Sport 3: Серия А: Парма - Удинезе
21:30 Diema Sport: Баскетбол: Шарлът Хорнетс - Милуоки Бъкс, мач от НБА /п/
22:00 Diema Sport 2: Футбол: Борнемут - Арсенал, мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация, директно
22:00 TV+: Футбол: Атлетико /М/ - Леганес (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
22:45 BNT 3: Волейбол: България - Франция - среща от олимпийския квалификационен турнир /мъже/
22:50 Eurosport: Тенис: "Гейм, Шет и Матс"
23:30 Max Sport 3: Серия А: Рома - Лацио
23:30 Film Plus: Тенис: Кики Бертенс - Наоми Осака (Brisbane International, Бризбън; WTA Premier - III четвъртфинал, повторение)
23:55 Diema Sport 2: Студио "Купа на Футболната асоциация", директно
CHF | 1 | 2.00269 |
GBP | 1 | 2.28725 |
RON | 10 | 3.9325 |
TRY | 100 | 5.59629 |
USD | 1 | 1.80911 |
Последни новини
- 13:42 Шофьор кара в насрещното в скоростната лента на магистрала "Струма" (ВИДЕО)
- 13:41 В аптеките няма проблеми с електронните рецепти, но трябва да има изключения за антибиотика
- 13:35 Кабинетът в оставка дава над 13 милиона лева за вдигане на заплатите в НОИ
- 13:33 Кавга за еврозоната и енергетиката: Асен Василев бил „министърът с най-дълбоко гърло“, според ИТН
- 13:29 Хората наистина имат "шесто чувство" - нарича са интepoцeпция и е важно за здравето ни
- 13:27 Ст. комисар Антон Златанов: Експерти от 14 страни казаха, че сме готови за Шенген и по суша
- 13:18 Омбудсманът след срещата с Радев: Не мога да съм служебен премиер
- 13:17 Заради предстоящото слънчево затъмнение, туристически бум на Ниагарския водопад