Гръцки фенове бяха изгонени от корт №8 в Мелбърн
Спорт 22.01.2020 19:00
Гръцка агитка от около 20 души е била изведена от корт №8 в тенис комплекса в Мелбърн. Феновете са имали лошо поведение, подкрепяйки своята сънародничка Мария Сакари в мач от втория кръг на дамския Australian Open 2020.
Гъркинята все пак победи японката Нао Хибино със 7-6(4), 6-4 и ще срещне в петък американката Медисън Кийс, която спечели последния двубой за деня срещу нидерландката Аранча Рус.
"Около 18,05 часа група от 15-20 души бяха изведени от трибуните заради невъздържано поведение. Посетителите на стадиона бяха предупредени на няколко пъти от съдията, охраната и полицията. След мача те бяха помолени учтиво да напуснат", съобщиха организаторите на Australian Open.
Мария Сакари е една от най-темпераментните и атрактивни тенисистки в Тура и има много фенове не само в Гърция. /topsport.bg
Гъркинята все пак победи японката Нао Хибино със 7-6(4), 6-4 и ще срещне в петък американката Медисън Кийс, която спечели последния двубой за деня срещу нидерландката Аранча Рус.
"Около 18,05 часа група от 15-20 души бяха изведени от трибуните заради невъздържано поведение. Посетителите на стадиона бяха предупредени на няколко пъти от съдията, охраната и полицията. След мача те бяха помолени учтиво да напуснат", съобщиха организаторите на Australian Open.
Мария Сакари е една от най-темпераментните и атрактивни тенисистки в Тура и има много фенове не само в Гърция. /topsport.bg
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 10:51 Христо Гаджев положи клетва като депутат
- 10:43 В тежко състояние остава жената, пострадала при катастрофата на АМ „Тракия“
- 10:35 Земетресение от 6,9 по Рихтер разтърси и Япония
- 10:28 Експерти към управляващите: Скъсайте този бюджет! Пишете нов
- 10:20 Започна разследване срещу Урсула фон дер Лайен заради таен чат със Зеленски
- 10:12 The Pundit: Вашингтон лансира Николай Младенов като кандидат за генерален секретар на ООН
- 10:05 Цената на петрола продължава да пада
- 09:57 Бившият директор на кадастъра във Варна: Исканията за нанасяне на сградите са внесени през 2023 г.