Меган Маркъл, връщането й в Канада и защо остави принц Хари

Любопитно 10.01.2020 15:58

Часове след като принц Хари и Меган Маркъл съобщиха на света намерението си да напуснат кралския двор, херцогинята напусна и пределите на страната. Двамата със съпруга й се завърнаха едва за два-три дни във Великобритания, появявайки се за първи път на публично място за тази година.

След посещението си е канадското посолство в Лондон, те публикуваха изненадващите си планове за бъдещето. И докато всички говорят за Мегзит, самата Маркъл набързо се евакуира в Канада.

Меган си е хванала самолета обратно към Канада още в сряда вечерта, докато новината за абдикирането им обикаля световните медии. Тя се е върнала при сина си Арчи, който е останал на грижите на детегледачки и приятелки и херцогинята по време на тридневния й престой във Великобритания.

По непотвърдена информация, принц Хари също е отлетял за Канада, но ден след съпругата си. Ако е така, то следващата седмица отново ще трябва да си хване самолета на обратно, защото има планиран ангажимент в Бъкингамския дворец.

Краткосрочните и дългосрочни планове на двойката най-вероятно не включват по-дълго завръщане в Лондон, докато в кралския двор ври и кипи заради тях, пише Daily Mail. /lifestyle.bg
CHF CHF 1 2.10463
GBP GBP 1 2.24498
RON RON 10 3.83729
TRY TRY 100 3.87564
USD USD 1 1.66355