Президентството: Не е имало наш служител в колата, блъснала дете в София
България 13.12.2019 15:37
Не е имало служител на президентската институция в автомобила на НСО при пътнотранспортния инцидент на бул. „Драган Цанков“ в София вчера вечерта, както вече беше съобщено от МВР и НСО. Това потвърждават от прессекретариата на президента Румен Радев във връзка с отправени журналистически въпроси по темата.
Точна информация за причините за катастрофата следва да бъде предоставена от компетентните органи.
"Споделяме болката на семейството на пострадалото дете и се надяваме за неговото бързо и пълно възстановяване", съобщиха от президентската институция.
Точна информация за причините за катастрофата следва да бъде предоставена от компетентните органи.
"Споделяме болката на семейството на пострадалото дете и се надяваме за неговото бързо и пълно възстановяване", съобщиха от президентската институция.
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 19:16 Тираджията, помел кола на "Тракия", е обвинен за причиняване на смърт по непредпазливост
- 19:09 Слънчево, в низините - горещо в следващите дни
- 19:02 77-годишният Лайънъл Ричи прекъсна концерт след като се почувствал зле сцената
- 18:54 Връзват възнагражденията на висши длъжности към замразените депутатски заплати
- 18:47 Разкриха единственото условие към гостите на сватбата на Тейлър Суифт и Травис Келси
- 18:39 Най-малко 48 души са се удавили в опит да се спасят от жегите във Франция
- 18:32 Топ изследователи на изкуствен интелект се изтеглят от Google
- 18:24 КЗК проверява цените на храните и напитките на летището в София