Още снимки:
test

Спортът по телевизията днес

07.12.2019 08.50

07:00 Film Plus: Футбол: Атлетик /Б/ - Гранада (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
07:30 Diema Sport: Футбол: Царско село - Етър, мач от efbet Лига /п/
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Манчестър Юнайтед - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига /п/
08:00 Max Sport 3: Шампионска лига: Локомотив Москва - Байер Леверкузен Пета среща от груповата фаза
09:00 TV+: Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
09:00 Film Plus: Футбол: Хетафе - Леванте (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
09:30 Diema Sport: Волейбол: Монтана - Нефтохимик, мач от Суперлигата /п/
10:00 Nova Sport: Футбол: Милуол - Нотингам Форест, мач от Чемпиъншип /п/
10:00 Max Sport 3: Байерн ТВ: Байерн Мюнхен - Байер Леверкузен Мач от германската Бундеслига
11:00 Diema Sport 2: "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2019-20), 18-и епизод /п/
11:00 Max Sport 2: Волейбол: Първи полуфинал Световно клубно първенство, жени
11:30 Diema Sport 2: "Да скъсаш мрежата", предаване за английски футбол (2019-20), 15-и епизод /п/
11:45 BNT 3: Световно първенство по плажен футбол: Полуфинална среща
12:00 Diema Sport: Футбол: Локомотив София - ЦСКА 1948, мач от Втора професионална лига, директно
12:00 Film Plus: Тенис: Ашли Барти - Кики Бертенс (WTA Finals Shenzhen, Шънджън; WTA World Tour Finals - повторение)
12:05 Nova Sport: Баскетбол: Калев - Енисей, мач от ВТБ лига /п/
12:55 BNT 3: Световно първенство по плажен футбол: Полуфинална среща
13:00 Max Sport 3: Серия А: "Преди кръга"
13:30 Max Sport 3: Серия А: Интер - Рома
13:55 Diema Sport: Студио "Футбол", директно
14:00 Max Sport 2: Волейбол: Втори полуфинал Световно клубно първенство, жени
14:05 BNT 3: Футбол: ЦСКА /Москва/ - Лудогорец, среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
14:15 Diema Sport: Футбол: Ботев Пловдив - Берое, мач от efbet Лига, директно
14:30 Nova Sport: Футбол: Хъдърсфилд Таун - Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип, директно
14:30 Diema Sport 2: Футбол: Евертън - Челси, мач от английската Висша лига, директно
14:30 Film Plus: Тенис: Симона Халеп - Елина Свитолина (WTA Finals Shenzhen, Шънджън; WTA World Tour Finals - повторение)
15:00 Eurosport 2: Футбол: Бундеслига, Айнтрахт Франкфурт - Херта Берлин
15:30 Max Sport 3: Студио "Футбол"
15:50 BNT 3: Футбол: Астана - Манчестър Юнайтед - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
16:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
16:00 Max Sport 3: Серия А: Аталанта - Верона
16:10 Diema Sport: Студио "Футбол", директно
16:20 Eurosport 2: Футбол: Бундеслига, Борусия Мьонхенгладбах - Байерн Мюнхен, директно
16:30 Ring.BG: УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
16:30 Diema Sport: Футбол: Лудогорец - Черно море, мач от efbet Лига, директно
16:30 Film Plus: Тенис: Анна Блинкова - София Кенин (Guangzhou Open, Гуанджоу; WTA International - II полуфинал, повторение)
17:00 Nova Sport: Футбол: Шефилд Уенздей - Брентфорд, мач от Чемпиъншип, директно
17:00 Diema Sport 2: Футбол: Борнемут - Ливърпул, мач от английската Висша лига, директно
17:55 BNT 3: Баскетбол: Левски Лукойл - Берое - среща от Националната баскетболна лига пряко предаване от з. "Универсиада"
18:00 Max Sport 3: Студио "Футбол"
18:25 Diema Sport: Студио "Футбол", директно
18:30 Max Sport 3: Студио "Футбол"
18:30 Eurosport 2: Футбол: Бундеслига, Борусия Дортмунд - Фортуна Дюселдорф
19:00 BNT 2: Филмите на детството концерт с участието на Биг бенда на БНР, диригент Антони Дончев, вокална група "Радиодеца", детска вокална група "Щурче" и др.
19:00 Diema Sport: "Домът на футбола", предаване за български футбол (2019-20), 22-ри епизод /п/
19:00 Max Sport 1: Волейбол: Първи полуфинал Световно клубно първенство, мъже
19:00 Max Sport 3: Серия А: Удинезе - Наполи
19:05 Film Plus: Тенис: Арина Сабаленка - Алисън Риск (Wuhan Open, Ухан; WTA Premier 5 - финал и награждаване, повторение)
19:25 Eurosport 2: Футбол: Бундеслига, Байер Леверкузен - Шалке 04, директно
19:30 Diema Sport 2: Футбол: Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига, директно
20:30 Ring.BG: Звездите на футбола
20:30 Diema Sport: Студио "Баскетбол", директно
20:55 BNT 3: Арена футбол
21:00 Max Sport 3: Студио "Футбол"
21:00 Diema Sport: Баскетбол: Далас Маверикс - Ню Орлийнс Пеликанс, мач от НБА, директно
21:30 Nova Sport: Баскетбол: Уникаха - Гран Канария, мач от испанската баскетболна лига, директно, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
21:30 Film Plus: Тенис: София Кенин - Саманта Стосър (Guangzhou Open, Гуанджоу; WTA International - финал и награждаване, повторение)
21:45 Max Sport 3: Серия А: Лацио - Ювентус
22:00 Max Sport 1: Волейбол: Втори полуфинал Световно клубно първенство, мъже
23:10 Diema Sport: Студио "Баскетбол", директно
23:30 Diema Sport: Футбол: Тотнъм Хотспър - Бърнли, мач от английската Висша лига, запис
23:45 Max Sport 3: Студио "Футбол" /bukmeikar.com

Днес+

Коментирай статията


Последни от Спорт
13:48
Тити Папазов: Аз съм убеден в едно - Левски, дори и трудно, ще оцелее
13:41
Холмар Ейолфсон се присъедини към Левски
12:30
Парма иска да привлече Мойс Кийн
12:22
Челси и Барселона проявяват интерес към бързия Алан Аригони
12:16
Аоияма загуби от Такясу в последния ден на Големия турнир в Токио
11:47
Тони Уот изглежда, че ще си остане в Шотландия
11:41
Кали Тиам и Левски ще се разделят през лятото
11:35
Севиля спечели андалусийското дерби с Гранада
11:28
Петра Квитова обърна Мария Сакари в Мелбърн
08:55
Спортът по телевизията днес
25 януари 2020 г.
18:37
Започна спешното заседание на феновете на "Левски"
13:50
Италианки завзеха подиума в Банско, Шифрин остана четвърта
12:59
Пред гръцкото посолство в София протестират фенове на "Ботев" Пловдив
11:24
Шефът на фенклуба на "Левски": Трябва да надделее здравият разум
09:55
Надал с нова категорична победа стигна 1/8 финалите в Мелбърн
09:48
Плишкова и Бенчич отпаднаха, Кербер и Халеп продължават
08:32
Спортът по телевизията днес
24 януари 2020 г.
20:08
Федерер надви Милман в епичен сблъсък в Мелбърн
15:06
Микаела Шифрин спечели спускането в Банско
13:50
На левскарите им писнало да бъдат разменна монета
13:00
Илия Христов от "Сини Сърца": Левски е финансиран по правилния начин
12:52
Председателят на НКП Левски Степан Хиндлиян: Различни тълкования може да се правят след тази среща
11:45
15-годишната Коко Гоф разби в два сета шампионката Осака
11:25
Емил Димитров: ЦСКА не е училище, не виждам оптимизъм с разни Отаборовци
10:30
ЦСКА и Министерството на спорта работят активно по учредяването на съвместното дружество

Най-четени от Спорт

Избор на редактора