Камила Кабейо, посещението й в двореца Кенсингтън и какво си открадна от Уилям и Кейт
Любопитно 27.11.2019 15:25
Членовете на британския кралски двор са в приятелски отношения с много представители на шоубизнеса. Те често се срещат по специални поводи, като различни събития и награждавания. По подобен повод и Камила Кабейо се озова в двореца Кенсингтън.
Миналият месец тя бе специален гост на раздаването на наградите Teen Hero и имаше възможността да се срещне лично с принц Уилям и кейт Мидълтън. Тя бе в компанията на майка си и радиоводещия Грег Джеймс, пред когото направи и интересно признание.
В интервю Кабейо сподели, че малко преди да се срещнат с Уилям и Кейт Грег се е пошегувал с нея, че трябва да си открадне нещо от двореца. Първо пред очите им попаднал един молив, който Кабейо бързо си прибрала.
А след това Джеймс я натопил пред хора от персонала на Кенсингтън, но без да се стига до някакви последствия за певицата, вероятно заради незначителния размер на кражбата, пише The Sun.
Доста притеснена, Кабейо не знаела как да реагира и сложила молива в чантата на майка си, която я предупредила, че е по-добре да го върнат на мястото му, но тя отказала и моливът още е в нея.
В края на признанието Камила се извини на Уилям и Кейт за постъпката си. Под публикацията с интервюто в Twitter се появи интересен коментар от профила на двореца Кенсингтън - емотиконка с две очи, които или са изненадани, или пък са шеговито предупреждения, че следят действията на певицата.
В социалните мрежи пък се тиражират шеги от рода на тази, че Кабейо ще бъде тикната зад решетките заради извършената кражба. /lifestyle.bg
Миналият месец тя бе специален гост на раздаването на наградите Teen Hero и имаше възможността да се срещне лично с принц Уилям и кейт Мидълтън. Тя бе в компанията на майка си и радиоводещия Грег Джеймс, пред когото направи и интересно признание.
В интервю Кабейо сподели, че малко преди да се срещнат с Уилям и Кейт Грег се е пошегувал с нея, че трябва да си открадне нещо от двореца. Първо пред очите им попаднал един молив, който Кабейо бързо си прибрала.
А след това Джеймс я натопил пред хора от персонала на Кенсингтън, но без да се стига до някакви последствия за певицата, вероятно заради незначителния размер на кражбата, пише The Sun.
Доста притеснена, Кабейо не знаела как да реагира и сложила молива в чантата на майка си, която я предупредила, че е по-добре да го върнат на мястото му, но тя отказала и моливът още е в нея.
В края на признанието Камила се извини на Уилям и Кейт за постъпката си. Под публикацията с интервюто в Twitter се появи интересен коментар от профила на двореца Кенсингтън - емотиконка с две очи, които или са изненадани, или пък са шеговито предупреждения, че следят действията на певицата.
В социалните мрежи пък се тиражират шеги от рода на тази, че Кабейо ще бъде тикната зад решетките заради извършената кражба. /lifestyle.bg
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 13:53 Борисов прави кабинет в сянка, в сегашния се справял само Копринков
- 13:41 Меси срещу Роналдо чак на финал. Всички 1/16-финали на световното по футбол
- 13:29 Гуцанов: Трябва да има добра комуникация между БСП, Радев и ПП за обща кандидатура за президент
- 13:17 Никола Минчев: В този бюджет разходите за администрацията се увеличават с милиард и половина
- 13:05 Цолов триумфира в Австрия и завърза битката за световната титла
- 12:53 Ново земетресение в Япония - този път с магнитуд 6,1
- 12:43 Разгадаха тайната на цветното зрение при човека
- 12:30 Частните обиколки на Акропола вече струват 5000 евро