Спортът по телевизията днес
Спорт 18.11.2019 09:00
07:00 Film Plus: Футбол: Хетафе - Осасуна (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
08:00 Diema Sport: Волейбол: Берое - Марица, мач от Националната волейболна лига за жени /п/
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Борнемут, мач от английската Висша лига /п/
08:00 Max Sport 3: Серия А: Бреша - Интер
09:00 BNT 3: УЕФА Европейски квалификации обзор от 17 ноември
09:00 Film Plus: Футбол: Бетис - Севиля (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
09:30 BNT 3: УЕФА Европейски квалификации: България - Чехия
10:00 Diema Sport: Футбол: Ботев Пловдив - Лудогорец, мач от efbet Лига /п/
10:00 Diema Sport 2: Футбол: Норич Сити - Уотфорд, мач от английската Висша лига /п/
10:00 Max Sport 3: Шампионска лига: Борусия Дортмунд - Интер Четвърта среща от груповата фаза
11:00 Film Plus: Тенис: Ашли Барти - Петра Мартич (Wuhan Open, Ухан; WTA Premier 5 - I четвъртфинал, повторение)
11:20 BNT 3: УЕФА Европейски квалификации: Сърбия - Украйна
12:00 Max Sport 3: Серия А: Парма - Верона
12:05 Nova Sport: Баскетбол: Билбао - Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига /п/
13:10 BNT 3: Баскетбол: България - Словения - квалификация за европейско първенство /жени/
13:40 Film Plus: Тенис: Елена Рибакина - Арина Сабаленка (Wuhan Open, Ухан; WTA Premier 5 - II четвъртфинал, повторение)
14:00 Nova Sport: Баскетбол: Барселона - Естудиантес, мач от испанската баскетболна лига /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00 Max Sport 3: Серия А: Аталанта - Каляри
15:30 Diema Sport 2: Баскетбол: Сакраменто Кингс - Бостън Селтикс, мач от НБА /п/
15:35 Film Plus: Тенис: Петра Квитова - Даяна Ястремска (Wuhan Open, Ухан; WTA Premier 5 - III четвъртфинал, повторение)
16:00 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на Австралия, обзор
16:00 Nova Sport: Баскетбол: Локомотив Кубан - Калев, мач от ВТБ лига /п/
16:00 Diema Sport: Волейбол: Добруджа - Хебър, мач от Суперлигата /п/
16:00 Max Sport 3: Серия А: Торино - Ювентус
17:00 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на Франция, обзор
17:05 Film Plus: Футбол: Леванте - Барселона (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
17:25 BNT 3: УЕФА Европейски квалификации: Албания - Франция
18:00 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на САЩ, обзор
18:00 Diema Sport: Футбол: Левски - Арда, мач от efbet Лига /п/
19:15 BNT 3: УЕФА Европейски квалификации: България - Чехия
20:00 Nova Sport: Футбол: Брадфорд Сити - Екзитър Сити, мач от английската Лига 1 /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
20:10 Max Sport 3: Серия А: Наполи - Дженоа
21:00 BNT 3: УЕФА Европейски квалификации обзор от 17 ноември
21:00 Diema Sport 2: Футбол: Саутхямптън - Евертън, мач от английската Висша лига /п/
21:30 Film Plus: Футбол: Барселона - Селта /Виго/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
21:30 Diema Sport: Баскетбол: Чикаго Булс - Бруклин Нетс, мач от НБА /п/
21:35 BNT 3: УЕФА Европейски квалификации: Испания - Румъния пряко предаване от Мадрид
22:00 TV+: Футбол: Атлетико /М/ - Еспаньол (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
22:00 Max Sport 3: Серия А: Интер - Верона
22:15 Nova Sport: Футбол: Транмиър Роувърс - Уикъмб Уондърърс, мач от английската Лига 1 /п/
23:00 Diema Sport 2: Футбол: Бърнли - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига /п/
23:30 Film Plus: Тенис: Катарина Заватска - Сорана Кърстя (Tashkent Open, Ташкент - I полуфинал, WTA International)
23:40 BNT 3: УЕФА Европейски квалификации обзор от 17 ноември /bukmeikar.com
08:00 Diema Sport: Волейбол: Берое - Марица, мач от Националната волейболна лига за жени /п/
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Борнемут, мач от английската Висша лига /п/
08:00 Max Sport 3: Серия А: Бреша - Интер
09:00 BNT 3: УЕФА Европейски квалификации обзор от 17 ноември
09:00 Film Plus: Футбол: Бетис - Севиля (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
09:30 BNT 3: УЕФА Европейски квалификации: България - Чехия
10:00 Diema Sport: Футбол: Ботев Пловдив - Лудогорец, мач от efbet Лига /п/
10:00 Diema Sport 2: Футбол: Норич Сити - Уотфорд, мач от английската Висша лига /п/
10:00 Max Sport 3: Шампионска лига: Борусия Дортмунд - Интер Четвърта среща от груповата фаза
11:00 Film Plus: Тенис: Ашли Барти - Петра Мартич (Wuhan Open, Ухан; WTA Premier 5 - I четвъртфинал, повторение)
11:20 BNT 3: УЕФА Европейски квалификации: Сърбия - Украйна
12:00 Max Sport 3: Серия А: Парма - Верона
12:05 Nova Sport: Баскетбол: Билбао - Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига /п/
13:10 BNT 3: Баскетбол: България - Словения - квалификация за европейско първенство /жени/
13:40 Film Plus: Тенис: Елена Рибакина - Арина Сабаленка (Wuhan Open, Ухан; WTA Premier 5 - II четвъртфинал, повторение)
14:00 Nova Sport: Баскетбол: Барселона - Естудиантес, мач от испанската баскетболна лига /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00 Max Sport 3: Серия А: Аталанта - Каляри
15:30 Diema Sport 2: Баскетбол: Сакраменто Кингс - Бостън Селтикс, мач от НБА /п/
15:35 Film Plus: Тенис: Петра Квитова - Даяна Ястремска (Wuhan Open, Ухан; WTA Premier 5 - III четвъртфинал, повторение)
16:00 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на Австралия, обзор
16:00 Nova Sport: Баскетбол: Локомотив Кубан - Калев, мач от ВТБ лига /п/
16:00 Diema Sport: Волейбол: Добруджа - Хебър, мач от Суперлигата /п/
16:00 Max Sport 3: Серия А: Торино - Ювентус
17:00 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на Франция, обзор
17:05 Film Plus: Футбол: Леванте - Барселона (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
17:25 BNT 3: УЕФА Европейски квалификации: Албания - Франция
18:00 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на САЩ, обзор
18:00 Diema Sport: Футбол: Левски - Арда, мач от efbet Лига /п/
19:15 BNT 3: УЕФА Европейски квалификации: България - Чехия
20:00 Nova Sport: Футбол: Брадфорд Сити - Екзитър Сити, мач от английската Лига 1 /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
20:10 Max Sport 3: Серия А: Наполи - Дженоа
21:00 BNT 3: УЕФА Европейски квалификации обзор от 17 ноември
21:00 Diema Sport 2: Футбол: Саутхямптън - Евертън, мач от английската Висша лига /п/
21:30 Film Plus: Футбол: Барселона - Селта /Виго/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
21:30 Diema Sport: Баскетбол: Чикаго Булс - Бруклин Нетс, мач от НБА /п/
21:35 BNT 3: УЕФА Европейски квалификации: Испания - Румъния пряко предаване от Мадрид
22:00 TV+: Футбол: Атлетико /М/ - Еспаньол (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
22:00 Max Sport 3: Серия А: Интер - Верона
22:15 Nova Sport: Футбол: Транмиър Роувърс - Уикъмб Уондърърс, мач от английската Лига 1 /п/
23:00 Diema Sport 2: Футбол: Бърнли - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига /п/
23:30 Film Plus: Тенис: Катарина Заватска - Сорана Кърстя (Tashkent Open, Ташкент - I полуфинал, WTA International)
23:40 BNT 3: УЕФА Европейски квалификации обзор от 17 ноември
CHF | 1 | 2.00269 |
GBP | 1 | 2.28725 |
RON | 10 | 3.9325 |
TRY | 100 | 5.59629 |
USD | 1 | 1.80911 |
Последни новини
- 11:44 Последен ден на хартиените рецепти за антибиотици
- 11:41 "Франс прес" ни определи за световни шампиони по избори
- 11:40 Няма ден без циркове: „Възраждане“ и Манол Пейков си говориха за НАТО
- 11:39 Откриха тяло до ясла в Русе
- 11:34 Александър Йорданов, ЕНП/СДС: За 34 г демокрация не е имало такива загубеняци като "промянаджиите"
- 11:33 Ивайло Вълчев: Машини трябва да има, но не тези машини. Тези машини са уязвими
- 11:30 Откриха починал велосипедист край Бургас
- 11:28 Земетресение удари Родопите