Още снимки:
test

Спортът по телевизията днес

14.11.2019 08.40

07:00 Film Plus: Футбол: Атлетик /Б/ - Леванте (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
08:00 BNT 3: УЕФА Евроквалификации магазинно предаване /5 епизод/
08:00 Diema Sport: Футбол: Локомотив Пловдив - Ботев Враца, мач от efbet Лига /п/
08:00 Max Sport 3: Серия А: Парма - Рома
09:00 Film Plus: Футбол: Атлетико /М/ - Еспаньол (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
09:45 BNT 3: Тенис-турнир от сериите АТР 250, Стокхолм: Денис Шаповалов /Канада/ - Филип Краинович /Сърбия/ - финал
10:00 Nova Sport: Баскетбол: Реал Мадрид - Уникаха, мач от испанската баскетболна лига /п/
10:00 Diema Sport: Футбол: Витоша - Лудогорец, мач от efbet Лига /п/
10:00 Diema Sport 2: Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Борнемут, мач от английската Висша лига /п/
10:00 Max Sport 3: Серия А: Ювентус - Милан
11:00 Film Plus: Тенис: Петра Мартич - Арина Сабаленка (Zhengzhou Open, Чънджоу; WTA Premier - III четвъртфинал, повторение)
11:35 BNT 3: Баскетбол: Левски Лукойл - Цмоки /Минск/ - среща от турнира за Купа ФИБА Европа
12:00 Diema Sport 2: "Да скъсаш мрежата", предаване за английски футбол (2019-20), 12-и епизод /п/
12:00 Diema Sport: "Домът на футбола", предаване за български футбол (2019-20), 19-и епизод /п/
12:00 Max Sport 3: Байерн ТВ: Байерн Мюнхен - Борусия Дортмунд Мач от германската Бундеслига
12:05 Nova Sport: Баскетбол: Парма - Химки, мач от ВТБ лига /п/
13:00 Diema Sport: Волейбол: Хебър - Монтана, мач от Суперлигата /п/
13:30 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на Австралия, обзор
13:40 FLN: Здравословни гурме ястия (Series 2): Футболен клуб "Спартанс" (Episode 19)
13:50 Film Plus: Тенис: Петра Мартич - Кристина Младенович (Zhengzhou Open, Чънджоу; WTA Premier - I полуфинал, повторение)
14:00 Max Sport 3: ЮвентусТВ: Локомотив Москва - Ювентус Четвърта среща от груповата фаза на шампионска лига 2019/20 г.
14:30 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на Франция, обзор
15:00 BNT 3: Футбол: Еспаньол - Лудогорец, среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
15:00 Diema Sport: Футбол: Монтана - Септември, мач от Втора професионална лига /п/
15:00 Diema Sport 2: Баскетбол: Сан Антонио Спърс - Бостън Селтикс, мач от НБА /п/
15:15 Film Plus: Тенис: Каролина Плишкова - Аля Томлянович (Zhengzhou Open, Чънджоу; WTA Premier - II полуфинал, повторение)
15:30 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на САЩ, обзор
16:00 Nova Sport: Баскетбол: Обрадойро - Баскония, мач от испанската баскетболна лига /п/
16:00 Max Sport 3: Шампионска лига: Борусия Дортмунд - Интер Четвърта среща от груповата фаза
16:30 Eurosport 2: Тенис на маса: Световна отборна купа в Токио, финал
17:10 Film Plus: Футбол: Хетафе - Осасуна (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
18:00 BNT 3: УЕФА Евроквалификации магазинно предаване /5 епизод/
18:00 Max Sport 3: "УЕФА Шампионска лига" Магазинно предаване
18:30 BNT 3: Студио Футбол
18:30 Diema Sport 2: "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2019-20), 15-и епизод
18:30 Max Sport 3: Серия А: "Екстра Калчо"
19:00 Max Sport 2: Студио "Баскетбол"
19:00 Film Plus: Тенис: Петра Мартич - Кристина Младенович (Zhengzhou Open, Чънджоу; WTA Premier - I полуфинал, повторение)
19:00 Diema Sport: Футбол: ЦСКА - Славия, мач от efbet Лига /п/
19:00 Max Sport 3: БарсаТВ: Барселона - Аякс Среща от шампионска лига 2013/14 г.
19:00 BNT 3: Футбол: България - Парагвай - приятелска среща пряко предаване от Националния стадион "Васил Левски"
20:30 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
21:00 Ring.BG: Звездите на футбола
21:00 Max Sport 3: Серия А: Обзор 12 кръг
21:20 Max Sport 2: Студио "Баскетбол"
21:30 Film Plus: Футбол: Валенсия - Гранада (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
21:35 BNT 3: УЕФА Европейски квалификации: Англия - Черна гора пряко предаване от Лондон
21:55 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на Франция, обзор
22:00 TV+: Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
22:00 Max Sport 3: Серия А: Каляри - Фиорентина
23:00 Nova Sport: Баскетбол: УНИКС - Нижни Новгород, мач от ВТБ лига /п/
23:00 Diema Sport 2: Футбол: Тотнъм Хотспър - Шефилд Юнайтед, мач от английската Висша лига /п/
23:30 Film Plus: Тенис: WTA Finals Shenzhen, Шънджън; WTA World Tour Finals - повторение
23:50 Max Sport 2: Студио "Баскетбол"
23:55 Eurosport 2: Тенис на маса: Световна отборна купа в Токио, финал /bukmeikar.com

Днес+

Коментирай статията


Последни от Спорт
09:27
Джошуа: Пулев има страхотна боксова основа
08:37
Анчелоти вече не е треньор на Наполи
08:26
Спортът по телевизията днес
10 декември 2019 г.
18:35
Класация определи играчи на Левски за №1 в България, без футболист на ЦСКА сред първите 10
10:15
Рапиноу спечели наградата за „Спортист на годината“ на Sports Illustrated
09:55
Арсенал прекъсна черна серия с победа над Уест Хям
08:17
Спортът по телевизията днес
09 декември 2019 г.
16:16
Стара травма мъчи голмайстора на Левски Найджъл Робърта, още трима висят за "Лаута"
13:45
Еди Хърн: Пулев ще е следващият съперник на Джошуа
13:17
Извадиха Русия от Олимпиадите в Токио и Пекин
11:39
Дин спечели за трети път Шампионата на Обединеното кралство
09:44
Селтик грабна Купата на лигата, Форстър герой за „детелините“
09:18
Лайпциг изпреварва топклубове в борбата за Холанд
08:16
Спортът по телевизията днес
08 декември 2019 г.
19:08
Левски се доближи до Лудогорец, ЦСКА разочарова срещу Арда
19:00
Варди и Лестър не оставиха шансове на Вила за рекорден осми пореден успех
13:56
О’Съливан разкри истинската причина зад отказа си да участва на Мастърса
13:38
Някои от големите имена в тениса на път да създадат история в Дирия
13:32
Шмидхофер надигра Шифрин в Лейк Луис, Фойц блесна отново в Бийвър Крийк
09:57
Джошуа взе реванш от Руис и е двукратен световен шампион в тежка категория
09:50
Гладбах обърна Байерн и остава на върха в Германия
09:17
Лацио обърна Юве и им нанесе първа загуба в Серия А
08:51
Спортът по телевизията днес
07 декември 2019 г.
17:33
Ботев (Пловдив) спечели Битката за Тракия срещу Берое с 3:1
15:06
Борисов: Лудогорец показа как един клуб да върви нагоре, в Левски е точно обратното

Най-четени от Спорт

Избор на редактора