Два златни и два бронзови медала за Таекуондо Хоук - Банско на „Оупън Перник”
Спорт 11.11.2019 13:15
Четири медала спечелиха състезателите на клуб Хоук - Банско на проведения на 9 ноември отворен турнир в Перник. В надпреварата участваха над 180 състезатели от 18 български клуба и един от Северна Македония. Състезанието бе само за деца, юноши и девойки. Таекуон-до клуб Банско взе участие с осем състезатели, които спечелиха четири медала.
Мартин Димитров и Станислав Дарелов грабнаха златото в спаринга при децата до 55 кг
Марио Цветански - трето място спаринг юноши младша възраст до 55 кг
Иван Сугарев - трето място спаринг юноши младша възраст до 60 кг
Следващата изява на клуба е на 15-17 ноември в словенския град Жрече. /dnews.bg
Мартин Димитров и Станислав Дарелов грабнаха златото в спаринга при децата до 55 кг
Марио Цветански - трето място спаринг юноши младша възраст до 55 кг
Иван Сугарев - трето място спаринг юноши младша възраст до 60 кг
Следващата изява на клуба е на 15-17 ноември в словенския град Жрече. /dnews.bg
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 09:29 От 1 юли край на евтините покупки от Китай - ЕС въвежда такса от 3 евро за всяка категория стока
- 09:21 Петер Мадяр обяви началото на процедура за отстраняване на унгарския президент Шуйок
- 09:14 Дмитриев: Оставката на Стармър е сигнал за поддръжниците на войната
- 09:06 Съдът регистрира партия "Прогресивна България"
- 08:58 Бивш министър в кабинета на Педро Санчес бе осъден на 24 години затвор за корупция
- 08:51 Бабиш забрани на чешкия президент да присъства на срещата на върха на НАТО
- 08:43 Антон Кутев: Искаше ми се да вървим много по-бързо, искаше ми се да сме много по-решителни
- 08:36 Иван Шишков: Къщите в "Баба Алино" трябва да бъдат съборени, няма друго решение