Спортът по телевизията днес
Спорт 08.11.2019 08:45
06:30 Ring.BG: УЕФА Лига Европа: ЛАСК - ПСВ Айндховен
07:00 Film Plus: Футбол: Гранада - Реал /Сосиедад/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
08:00 Diema Sport: Футбол: Арда - Царско село, мач от efbet Лига /п/
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Уест Хям Юнайтед - Нюкасъл Юнайтед, мач от английската Висша лига /п/
08:00 Max Sport 3: Серия А: Торино - Ювентус
08:30 Ring.BG: УЕФА Лига Европа: Астана - АЗ Алкмаар
09:00 Film Plus: Футбол: Хетафе - Гранада (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
09:45 BNT 3: Футбол: Осминафинална среща от световното първенство за юноши до 17 г.
10:00 Nova Sport: Баскетбол: Морабанк Андора - Мурсия, мач от испанската баскетболна лига /п/
10:30 Ring.BG: УЕФА Лига Европа: Ференцварош - ЦСКА Москва
11:30 BNT 3: Футбол: Стандарт /Лиеж/ - Айнтрахт /Франкфурт/ - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
12:00 Film Plus: Тенис: Наоми Осака - Каролине Вожняцки (China Open, Пекин; WTA Premier Mandatory - II полуфинал, повторение)
12:05 Nova Sport: Футбол: Стоук Сити - Уест Бромич Албиън, мач от Чемпиъншип /п/
12:30 Ring.BG: Лига Европа: Витория Гимараеш - Арсенал
13:00 Diema Sport: "Преди кръга", предаване за български футбол (2019-20), 16-и епизод /п/
13:00 Diema Sport 2: Баскетбол: Оклахома Сити Тъндър - Ню Орлийнс Пеликанс, мач от НБА /п/
13:40 Film Plus: Тенис: Ашли Барти - Наоми Осака (China Open, Пекин; WTA Premier Mandatory - финал и награждаване, повторение)
14:00 Nova Sport: Футбол: Уигън Атлетик - Суонси Сити, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00 Max Sport 3: Шампионска лига: Борусия Дортмунд - Интер Четвърта среща от груповата фаза
14:30 Ring.BG: УЕФА Лига Европа: Лацио - Селтик
14:40 BNT 3: Баскетбол: Левски Лукойл - БК Днипро - среща от турнира за Купа ФИБА Европа
15:00 Eurosport: Тенис: Открито първенство на Франция, обзор
15:00 Diema Sport: "Домът на футбола", предаване за български футбол (2019-20), 18-и епизод /п/
15:15 BNT: Обзор Лига Европа
16:00 Eurosport: Тенис: Открито първенство на САЩ, обзор
16:00 Film Plus: Тенис: Йелена Остапенко - Юлия Гьоргес (BGL BNP Paribas Luxembourg Open, Люксембург; WTA International - финал, повторение)
16:00 Nova Sport: Баскетбол: Химки - УНИКС, мач от ВТБ лига /п/
16:00 Max Sport 3: Серия А: СПАЛ - Сампдория
16:30 Diema Sport 2: "Да скъсаш мрежата", предаване за английски футбол (2019-20), 11-и епизод /п/
16:30 Ring.BG: УЕФА Лига Европа: Борусия Мьонхенгладбах - Рома
17:00 Diema Sport: Студио "Футбол", директно
17:00 Diema Sport 2: "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2019-20), 14-и епизод /п/
17:00 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на Австралия, обзор
17:10 Film Plus: Футбол: Виляреал - Атлетик /Б/(Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
17:15 BNT 3: Футбол: Манчестър Юнайтед - Партизан - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
17:30 Diema Sport: Футбол: Локомотив Пловдив - Ботев Враца, мач от efbet Лига, директно
18:00 Diema Sport 2: Студио "Волейбол", директно
18:00 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на Франция, обзор
18:00 Max Sport 3: Байерн ТВ: Байерн Мюнхен - Олимпиакос Четвърта среща от груповата фаза за Шампионска лига 2019/20г.
18:05 Nova Sport: Футбол: Чарлтън Атлетик - Престън Норт Енд, мач от Чемпиъншип /п/
18:30 Diema Sport 2: Волейбол: Хебър - Монтана, мач от Суперлигата, директно
19:00 Film Plus: Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
19:00 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на САЩ, обзор
19:00 BNT 3: Футбол: Еспаньол - Лудогорец, среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
19:25 Diema Sport: Студио "Футбол", директно
20:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
20:00 Max Sport 3: "УЕФА Шампионска лига" Магазинно предаване
20:00 Nova Sport: Баскетбол: Баскония - Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
20:30 Diema Sport 2: Студио "Волейбол", директно
20:30 Diema Sport: Баскетбол: Лос Анджелис Клипърс - Юта Джаз, мач от НБА /п/
20:50 BNT 3: УЕФА Лига Европа: Обзор
21:00 Max Sport 3: Серия А: "Преди кръга"
21:20 Eurosport 2: Футбол: Бундеслига, Кьолн - Хофенхайм, директно
21:30 Max Sport 3: Студио "Футбол"
21:30 BNT 3: Арена футбол
21:30 Film Plus: Тенис: Симона Халеп - Елина Свитолина (WTA Finals Shenzhen, Шънджън; WTA World Tour Finals - повторение)
21:45 Max Sport 3: Серия А: Сасуоло - Болоня
22:00 Diema Sport 2: Футбол: Норич Сити - Уотфорд, мач от английската Висша лига, директно
22:00 Nova Sport: Футбол: Лутън Таун - Нотингам Форест, мач от Чемпиъншип /п/
23:00 TV+: Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
23:30 Film Plus: Тенис: Каролина Плишкова - Бианка Андрееску (WTA Finals Shenzhen, Шънджън; WTA World Tour Finals - повторение)
23:45 Max Sport 3: Студио "Футбол" /bukmeikar.com
07:00 Film Plus: Футбол: Гранада - Реал /Сосиедад/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
08:00 Diema Sport: Футбол: Арда - Царско село, мач от efbet Лига /п/
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Уест Хям Юнайтед - Нюкасъл Юнайтед, мач от английската Висша лига /п/
08:00 Max Sport 3: Серия А: Торино - Ювентус
08:30 Ring.BG: УЕФА Лига Европа: Астана - АЗ Алкмаар
09:00 Film Plus: Футбол: Хетафе - Гранада (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
09:45 BNT 3: Футбол: Осминафинална среща от световното първенство за юноши до 17 г.
10:00 Nova Sport: Баскетбол: Морабанк Андора - Мурсия, мач от испанската баскетболна лига /п/
10:30 Ring.BG: УЕФА Лига Европа: Ференцварош - ЦСКА Москва
11:30 BNT 3: Футбол: Стандарт /Лиеж/ - Айнтрахт /Франкфурт/ - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
12:00 Film Plus: Тенис: Наоми Осака - Каролине Вожняцки (China Open, Пекин; WTA Premier Mandatory - II полуфинал, повторение)
12:05 Nova Sport: Футбол: Стоук Сити - Уест Бромич Албиън, мач от Чемпиъншип /п/
12:30 Ring.BG: Лига Европа: Витория Гимараеш - Арсенал
13:00 Diema Sport: "Преди кръга", предаване за български футбол (2019-20), 16-и епизод /п/
13:00 Diema Sport 2: Баскетбол: Оклахома Сити Тъндър - Ню Орлийнс Пеликанс, мач от НБА /п/
13:40 Film Plus: Тенис: Ашли Барти - Наоми Осака (China Open, Пекин; WTA Premier Mandatory - финал и награждаване, повторение)
14:00 Nova Sport: Футбол: Уигън Атлетик - Суонси Сити, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00 Max Sport 3: Шампионска лига: Борусия Дортмунд - Интер Четвърта среща от груповата фаза
14:30 Ring.BG: УЕФА Лига Европа: Лацио - Селтик
14:40 BNT 3: Баскетбол: Левски Лукойл - БК Днипро - среща от турнира за Купа ФИБА Европа
15:00 Eurosport: Тенис: Открито първенство на Франция, обзор
15:00 Diema Sport: "Домът на футбола", предаване за български футбол (2019-20), 18-и епизод /п/
15:15 BNT: Обзор Лига Европа
16:00 Eurosport: Тенис: Открито първенство на САЩ, обзор
16:00 Film Plus: Тенис: Йелена Остапенко - Юлия Гьоргес (BGL BNP Paribas Luxembourg Open, Люксембург; WTA International - финал, повторение)
16:00 Nova Sport: Баскетбол: Химки - УНИКС, мач от ВТБ лига /п/
16:00 Max Sport 3: Серия А: СПАЛ - Сампдория
16:30 Diema Sport 2: "Да скъсаш мрежата", предаване за английски футбол (2019-20), 11-и епизод /п/
16:30 Ring.BG: УЕФА Лига Европа: Борусия Мьонхенгладбах - Рома
17:00 Diema Sport: Студио "Футбол", директно
17:00 Diema Sport 2: "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2019-20), 14-и епизод /п/
17:00 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на Австралия, обзор
17:10 Film Plus: Футбол: Виляреал - Атлетик /Б/(Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
17:15 BNT 3: Футбол: Манчестър Юнайтед - Партизан - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
17:30 Diema Sport: Футбол: Локомотив Пловдив - Ботев Враца, мач от efbet Лига, директно
18:00 Diema Sport 2: Студио "Волейбол", директно
18:00 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на Франция, обзор
18:00 Max Sport 3: Байерн ТВ: Байерн Мюнхен - Олимпиакос Четвърта среща от груповата фаза за Шампионска лига 2019/20г.
18:05 Nova Sport: Футбол: Чарлтън Атлетик - Престън Норт Енд, мач от Чемпиъншип /п/
18:30 Diema Sport 2: Волейбол: Хебър - Монтана, мач от Суперлигата, директно
19:00 Film Plus: Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
19:00 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на САЩ, обзор
19:00 BNT 3: Футбол: Еспаньол - Лудогорец, среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
19:25 Diema Sport: Студио "Футбол", директно
20:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
20:00 Max Sport 3: "УЕФА Шампионска лига" Магазинно предаване
20:00 Nova Sport: Баскетбол: Баскония - Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
20:30 Diema Sport 2: Студио "Волейбол", директно
20:30 Diema Sport: Баскетбол: Лос Анджелис Клипърс - Юта Джаз, мач от НБА /п/
20:50 BNT 3: УЕФА Лига Европа: Обзор
21:00 Max Sport 3: Серия А: "Преди кръга"
21:20 Eurosport 2: Футбол: Бундеслига, Кьолн - Хофенхайм, директно
21:30 Max Sport 3: Студио "Футбол"
21:30 BNT 3: Арена футбол
21:30 Film Plus: Тенис: Симона Халеп - Елина Свитолина (WTA Finals Shenzhen, Шънджън; WTA World Tour Finals - повторение)
21:45 Max Sport 3: Серия А: Сасуоло - Болоня
22:00 Diema Sport 2: Футбол: Норич Сити - Уотфорд, мач от английската Висша лига, директно
22:00 Nova Sport: Футбол: Лутън Таун - Нотингам Форест, мач от Чемпиъншип /п/
23:00 TV+: Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
23:30 Film Plus: Тенис: Каролина Плишкова - Бианка Андрееску (WTA Finals Shenzhen, Шънджън; WTA World Tour Finals - повторение)
23:45 Max Sport 3: Студио "Футбол"
CHF | 1 | 2.00269 |
GBP | 1 | 2.28725 |
RON | 10 | 3.9325 |
TRY | 100 | 5.59629 |
USD | 1 | 1.80911 |
Последни новини
- 12:14 Пеевски: Евроатлантическите ценности нямат алтернатива
- 12:12 Радев: Опциите за служебен премиер са изключително стеснени
- 12:11 ПП-ДБ обвиниха Бойко Борисов, че с "Турски поток" е осигурил старта на войната в Украйна
- 12:07 Проф. Киров: Две са възможностите за бъдещ служебен премиер
- 12:01 Костадинов качи информация за обстрелвано българско село в Таврия. Обясниха му, че такова няма
- 11:56 47-годишен мъж изчезна безследно в района на софийското село Вакарел
- 11:54 Разкриха последните думи на Ванга
- 11:52 Какво ще се случи с цените около Великден?