Соу: Мистър Люпко беше смел, искам да вкарам над 17 гола за сезона
Спорт 02.11.2019 16:25
Целта ми е да вкарам над 17 гола до края на сезона. Това заяви нападателят на ЦСКА пред "Меридиан мач".
Гамбиецът добави, че есенният полусезон винаги е по-слаб за него, но през зимата се активизира.
"При мистър Люпко се усещаше по-силно неговата личност. Той беше смел треньор и се опитваше да направи силен колектив, да бъдем заедно. Имаше своя философия за футбола, както и всеки друг треньор. Той много държеше на отбора, не на всеки поотделно - на отбора. Жалко е, че си тръгна не по начина, по който искаше, не по начина, по който искаше ръководството, феновете, както и ние, играчите.
Надяваме се, че при новия треньор ще имаме повече успехи. Той работи добре, всички сме спокойни, имаме му доверие. Треньорската смяна винаги е деликатна и понякога трудна за играчите. Някои свикват за седмица, други не успяват и за месец. Но се надяваме да е за по-добро.
Винаги аз съм най-големият си критик. Знам, че някои хора си имат мнение за мен, което не мога да променя - за добро или лошо. Приемам критиката и тя е нещо нормално. Като гледам мача, виждам, че съм могъл да действам по-добре в някои ситуации. Но аз имах 2-3 положения за гол. И предпочитам да излизам или създавам положение, отколкото да нямам нито един шанс цял мач.
Когато играех в Италия под наем, често имах 5-6 гола за цяла година. В последните две години в началото на зимата винаги имам по 6 гола. Не знам защо става така, но се случва.
Първата част на сезона съм по-скромен, не ми върви толкова. След това се събужда силата в мен, ставам по-опасен, по-резултатен. В Албания вкарах 27 гола за един сезон, миналата година отбелязах 17.
Сега целта ми е да вкарам повече от 17, трябва да подобря постижението си", каза Али Соу. /topsport.bg
Гамбиецът добави, че есенният полусезон винаги е по-слаб за него, но през зимата се активизира.
"При мистър Люпко се усещаше по-силно неговата личност. Той беше смел треньор и се опитваше да направи силен колектив, да бъдем заедно. Имаше своя философия за футбола, както и всеки друг треньор. Той много държеше на отбора, не на всеки поотделно - на отбора. Жалко е, че си тръгна не по начина, по който искаше, не по начина, по който искаше ръководството, феновете, както и ние, играчите.
Надяваме се, че при новия треньор ще имаме повече успехи. Той работи добре, всички сме спокойни, имаме му доверие. Треньорската смяна винаги е деликатна и понякога трудна за играчите. Някои свикват за седмица, други не успяват и за месец. Но се надяваме да е за по-добро.
Винаги аз съм най-големият си критик. Знам, че някои хора си имат мнение за мен, което не мога да променя - за добро или лошо. Приемам критиката и тя е нещо нормално. Като гледам мача, виждам, че съм могъл да действам по-добре в някои ситуации. Но аз имах 2-3 положения за гол. И предпочитам да излизам или създавам положение, отколкото да нямам нито един шанс цял мач.
Когато играех в Италия под наем, често имах 5-6 гола за цяла година. В последните две години в началото на зимата винаги имам по 6 гола. Не знам защо става така, но се случва.
Първата част на сезона съм по-скромен, не ми върви толкова. След това се събужда силата в мен, ставам по-опасен, по-резултатен. В Албания вкарах 27 гола за един сезон, миналата година отбелязах 17.
Сега целта ми е да вкарам повече от 17, трябва да подобря постижението си", каза Али Соу.
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 19:20 ООН: Над 200 000 деца са убити в Газа, Израел умишлено ги нападал. Това е геноцид
- 19:13 Ерген и мома ще търсят любовта в новия сезон на едноименното предаване
- 19:06 Меган Маркъл и принц Хари под финансов натиск заради високите си разходи
- 18:59 Мощно торнадо удари Русия
- 18:51 Спряха обществената поръчка за проектирането на Националната детска болница
- 18:43 Япония повишава петкратно таксите за еднократни визи за чужденци
- 18:36 Йордан Цонев обяви, че напуска политиката
- 18:29 Сергей Шойгу: Сигурността на страните от БРИКС е под постоянна заплаха