ГЕРБ: Готви се нещо гнусно, ние няма да влизаме в компромати и битки
България 01.11.2019 18:35
"Няма да влизаме в компромати и битки. Само преди няколко дни, ние за пореден път се убедихме, че се готви нещо гнусно, нещо некоректно и нещо абсолютно несъвместимо с воденето на кампания. Това нещо не се случва за първи. Но ние не сме част от тази война. ГЕРБ в тази кампания участва позитивно. Ние за пореден път показахме, че работим за интереса на българските граждани и развитието на българските общини", каза председателят на предизборния щаб на ГЕРБ Цветомир Паунов.
"Почти навсякъде ГЕРБ е първа политическа сила. Колегите от БСП не правят разлика между победа и загуба. БСП е на второ място, а ГЕРБ на първо място. Ние правим много сериозен анализ на нашето представяне. Анализираме допуснатите грешки и си вадим поука от това. Надяваме се същото да правят и БСП - това ще бъде полезно и за политическата система. Създаването на митове и дискредитирането на изборния процес ще бъде загуба за всички нас - за партиите, хората и медиите. За г-жа Манолова ще кажа едно изречение - ние цяла кампаняи следим изявите й. Нейният пресцентър съобщава всеки ден за срещите й, дори и с трима граждани. Единственото място, където нямаше прессъобщение, беше Волуяк, а съобщението беше разпространено едва днес след серия от въпроси. Надяваме се изборите да бъдат честни и хората да кажат кой иска да ги управлява", допълни Тома Биков.
"Неделя вечерта ще се правят анализите. Опитвахме се да убеждаваме гражданите в качествата на нашите кандидати, предимството на програмите, които са разработени. Не сме водили ГМО кампания, не сме използвали неполитически аргументи. Не ни е било цел и приоритет да маскарим другия", заяви вицепремиерът Томислав Дончев.
"Почти навсякъде ГЕРБ е първа политическа сила. Колегите от БСП не правят разлика между победа и загуба. БСП е на второ място, а ГЕРБ на първо място. Ние правим много сериозен анализ на нашето представяне. Анализираме допуснатите грешки и си вадим поука от това. Надяваме се същото да правят и БСП - това ще бъде полезно и за политическата система. Създаването на митове и дискредитирането на изборния процес ще бъде загуба за всички нас - за партиите, хората и медиите. За г-жа Манолова ще кажа едно изречение - ние цяла кампаняи следим изявите й. Нейният пресцентър съобщава всеки ден за срещите й, дори и с трима граждани. Единственото място, където нямаше прессъобщение, беше Волуяк, а съобщението беше разпространено едва днес след серия от въпроси. Надяваме се изборите да бъдат честни и хората да кажат кой иска да ги управлява", допълни Тома Биков.
"Неделя вечерта ще се правят анализите. Опитвахме се да убеждаваме гражданите в качествата на нашите кандидати, предимството на програмите, които са разработени. Не сме водили ГМО кампания, не сме използвали неполитически аргументи. Не ни е било цел и приоритет да маскарим другия", заяви вицепремиерът Томислав Дончев.
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 01:12 Хороскоп за вторник, 23 юни 2026 г.
- 19:33 Шест месеца след края на брака им: Никол Кидман отправи специален поздрав към Кийт Ърбан
- 19:24 33% от местата в ръководствата на публичните компании ще бъдат за по-слабо представения пол
- 19:21 Прогресивна България: Вдигаме данъка за второ жилище, да се купуват за живот, а не за спекула
- 19:17 Русия разполага с най-мощната противоракетна система в света - A-235 защитава Москва
- 19:09 В САЩ произведоха възпоменателни монети с надпис „Свобода“ и „Вярваме в Бог"
- 19:02 Откриха гробници, които може да са предшественици на пирамидите в Египет
- 18:55 Грушко: НАТО реално се готви за война с Русия до 2030 г.