Спортът по телевизията днес
Спорт 22.10.2019 08:57
07:00 Film Plus: Футбол: Майорка - Реал /М/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
07:30 Diema Sport 2: Футбол: Тотнъм Хотспър - Уотфорд, мач от английската Висша лига /п/
08:00 BNT 3: УЕФА Лига Европа магазинно предаване /3 епизод/
08:00 Eurosport 2: Тенис на маса: Световна купа за жени в Китай, финал
08:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Генк - Наполи
08:00 Diema Sport: Футбол: Витоша - Черно море, мач от efbet Лига /п/
08:00 Max Sport 3: Серия А: Парма - Дженоа
09:00 Film Plus: Футбол: Гранада - Осасуна (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
09:30 Diema Sport 2: Футбол: Кристъл Палас - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига /п/
09:40 BNT 3: Тенис-турнир от сериите АТР 250, Стокхолм: Четвъртфинална среща
10:00 Nova Sport: Футбол: Кардиф Сити - Шефилд Уензди, мач от Чемпиъншип /п/
10:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Славия Прага - Борусия Дортмунд
10:00 Diema Sport: Футбол: Царско село - Ботев Враца, мач от efbet Лига /п/
12:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Валенсия - Аякс
12:00 Max Sport 3: Серия А: Ювентус - Болоня
12:00 Film Plus: Тенис: VTB Kremlin Cup, Москва - четвъртфинали (WTA Premier - повторение)
12:05 Nova Sport: Баскетбол: Обрадойро - Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига /п/
12:30 Diema Sport 2: Футбол: Шефилд Юнайтед - Арсенал, мач от английската Висша лига /п/
13:00 Diema Sport: Футбол: Берое - Славия, мач от efbet Лига /п/
14:00 Eurosport 2: Тенис на маса: Световна купа за жени в Китай, финал
14:00 Nova Sport: Футбол: Акрингтън Стенли - Ипсуич Таун, мач от английската Лига 2 /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Лил - Челси
14:30 Max Sport 3: Серия А: Бреша - Фиорентина
15:00 Diema Sport: Футбол: Ботев Пловдив - Лудогорец, мач от efbet Лига /п/
16:00 Nova Sport: Баскетбол: Уникаха - Валенсия, мач от испанската баскетболна лига /п/
16:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Ливърпул - Залцбург
16:30 Max Sport 3: Серия А: Обзор 8 кръг Понеделнишки обзор
17:00 Diema Sport: "Домът на футбола", предаване за български футбол (2019-20), 15-и епизод /п/
17:00 Film Plus: Футбол: Хетафе - Леганес (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
17:30 Max Sport 3: Байерн ТВ: Аугсбург - Байерн Мюнхен Мач от германската Бундеслига
18:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Барселона - Интер
18:05 Nova Sport: Футбол: Барнзли - Суонси Сити, мач от Чемпиъншип /п/
18:35 BNT 3: УЕФА Европейски квалификации: Норвегия - Испания
19:00 Diema Sport: Футбол: Локомотив Пловдив - ЦСКА, мач от efbet Лига /п/
19:30 Max Sport 2: Студио "Футбол"
19:30 Max Sport 3: Студио "Футбол"
20:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
20:00 Max Sport 3: Шампионска лига: Атлетико Мадрид - Байер Леверкузен Трета среща от груповата фаза
20:00 Max Sport 2: Шампионска лига: Шахтьор - Динамо Загреб Трета среща от груповата фаза
20:00 Nova Sport: Футбол: Блекбърн Роувърс - Хъдърсфилд Таун, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
20:30 BNT 3: УЕФА Лига Европа магазинно предаване /3 епизод/
20:30 Ring.BG: УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
21:30 BNT 3: Арена волейбол
21:30 Film Plus: Футбол: Ейбар - Барселона (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
21:30 Diema Sport: Футбол: Левски - Арда, мач от efbet Лига /п/
21:50 Max Sport 3: Студио "Футбол"
22:00 Max Sport 3: Шампионска лига: Галатасарай - Реал Мадрид Трета среща от груповата фаза
22:00 TV+: Футбол: Ейбар - Барселона (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
22:00 Diema Sport 2: Футбол: Манчестър Юнайтед - Ливърпул, мач от английската Висша лига /п/
22:00 Max Sport 2: Шампионска лига: Мачестър Сити - Аталанта Трета среща от груповата фаза
22:30 Max Sport 1: "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
22:45 BNT 3: УЕФА Европейски квалификации: Франция - Турция
23:30 Eurosport 2: Тенис на маса: Световна купа за жени в Китай, финал
23:30 Diema Sport: Футбол: Септември - Локомотив София, мач от Втора професионална лига /п/
23:30 Film Plus: Тенис: Онс Джабер - Ребека Петерсон (Tianjin Open, Тианцин; WTA International - I полуфинал, повторение)
23:50 Max Sport 3: Студио "Футбол" /bukmeikar.com
07:30 Diema Sport 2: Футбол: Тотнъм Хотспър - Уотфорд, мач от английската Висша лига /п/
08:00 BNT 3: УЕФА Лига Европа магазинно предаване /3 епизод/
08:00 Eurosport 2: Тенис на маса: Световна купа за жени в Китай, финал
08:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Генк - Наполи
08:00 Diema Sport: Футбол: Витоша - Черно море, мач от efbet Лига /п/
08:00 Max Sport 3: Серия А: Парма - Дженоа
09:00 Film Plus: Футбол: Гранада - Осасуна (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
09:30 Diema Sport 2: Футбол: Кристъл Палас - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига /п/
09:40 BNT 3: Тенис-турнир от сериите АТР 250, Стокхолм: Четвъртфинална среща
10:00 Nova Sport: Футбол: Кардиф Сити - Шефилд Уензди, мач от Чемпиъншип /п/
10:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Славия Прага - Борусия Дортмунд
10:00 Diema Sport: Футбол: Царско село - Ботев Враца, мач от efbet Лига /п/
12:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Валенсия - Аякс
12:00 Max Sport 3: Серия А: Ювентус - Болоня
12:00 Film Plus: Тенис: VTB Kremlin Cup, Москва - четвъртфинали (WTA Premier - повторение)
12:05 Nova Sport: Баскетбол: Обрадойро - Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига /п/
12:30 Diema Sport 2: Футбол: Шефилд Юнайтед - Арсенал, мач от английската Висша лига /п/
13:00 Diema Sport: Футбол: Берое - Славия, мач от efbet Лига /п/
14:00 Eurosport 2: Тенис на маса: Световна купа за жени в Китай, финал
14:00 Nova Sport: Футбол: Акрингтън Стенли - Ипсуич Таун, мач от английската Лига 2 /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Лил - Челси
14:30 Max Sport 3: Серия А: Бреша - Фиорентина
15:00 Diema Sport: Футбол: Ботев Пловдив - Лудогорец, мач от efbet Лига /п/
16:00 Nova Sport: Баскетбол: Уникаха - Валенсия, мач от испанската баскетболна лига /п/
16:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Ливърпул - Залцбург
16:30 Max Sport 3: Серия А: Обзор 8 кръг Понеделнишки обзор
17:00 Diema Sport: "Домът на футбола", предаване за български футбол (2019-20), 15-и епизод /п/
17:00 Film Plus: Футбол: Хетафе - Леганес (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
17:30 Max Sport 3: Байерн ТВ: Аугсбург - Байерн Мюнхен Мач от германската Бундеслига
18:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Барселона - Интер
18:05 Nova Sport: Футбол: Барнзли - Суонси Сити, мач от Чемпиъншип /п/
18:35 BNT 3: УЕФА Европейски квалификации: Норвегия - Испания
19:00 Diema Sport: Футбол: Локомотив Пловдив - ЦСКА, мач от efbet Лига /п/
19:30 Max Sport 2: Студио "Футбол"
19:30 Max Sport 3: Студио "Футбол"
20:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
20:00 Max Sport 3: Шампионска лига: Атлетико Мадрид - Байер Леверкузен Трета среща от груповата фаза
20:00 Max Sport 2: Шампионска лига: Шахтьор - Динамо Загреб Трета среща от груповата фаза
20:00 Nova Sport: Футбол: Блекбърн Роувърс - Хъдърсфилд Таун, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
20:30 BNT 3: УЕФА Лига Европа магазинно предаване /3 епизод/
20:30 Ring.BG: УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
21:30 BNT 3: Арена волейбол
21:30 Film Plus: Футбол: Ейбар - Барселона (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
21:30 Diema Sport: Футбол: Левски - Арда, мач от efbet Лига /п/
21:50 Max Sport 3: Студио "Футбол"
22:00 Max Sport 3: Шампионска лига: Галатасарай - Реал Мадрид Трета среща от груповата фаза
22:00 TV+: Футбол: Ейбар - Барселона (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
22:00 Diema Sport 2: Футбол: Манчестър Юнайтед - Ливърпул, мач от английската Висша лига /п/
22:00 Max Sport 2: Шампионска лига: Мачестър Сити - Аталанта Трета среща от груповата фаза
22:30 Max Sport 1: "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
22:45 BNT 3: УЕФА Европейски квалификации: Франция - Турция
23:30 Eurosport 2: Тенис на маса: Световна купа за жени в Китай, финал
23:30 Diema Sport: Футбол: Септември - Локомотив София, мач от Втора професионална лига /п/
23:30 Film Plus: Тенис: Онс Джабер - Ребека Петерсон (Tianjin Open, Тианцин; WTA International - I полуфинал, повторение)
23:50 Max Sport 3: Студио "Футбол"
CHF | 1 | 2.00269 |
GBP | 1 | 2.28725 |
RON | 10 | 3.9325 |
TRY | 100 | 5.59629 |
USD | 1 | 1.80911 |
Последни новини
- 13:18 Омбудсманът след срещата с Радев: Не мога да съм служебен премиер
- 13:17 Заради предстоящото слънчево затъмнение, туристически бум на Ниагарския водопад
- 13:09 Подадени са проекти за саниране на жилищни сгради по ПВУ за над 152 млн. лв.
- 13:06 Тагарев отрече да има разработка на „Военно разузнаване“ срещу Атанас Атанасов
- 12:56 Строителството в ЕС се свива, но в България бележи ръст
- 12:52 Катастрофа до Окръжна болница вдигна на крак полицаи и пожарникари
- 12:47 Промени по линии 18, 18/40 и 118 А във Варна днес и утре
- 12:43 Проф. Рачев с много добри новини за времето