ДК към БФС реши наказанието на Левски след дербито със Славия
Спорт 24.09.2019 17:09
Дисциплинарната комисия към БФС глоби Левски с 5300 лева и задължава „сините” да възстановят щетите на стадион „Славия”, които, по предварителна оценка, възлизат на около 50 000 лева.
Припомняме, че на почивката на дербито Славия – Левски феновете на 26-кратните шампиони изпочупиха сектор „В” в знак на протест срещу високите цени на билетите, определени от „белите” за двубоя.
Освен това ДК глобява Славия с 3300 лв. заради провинения на привържениците, които включват нерегламентирано използване на факли, хвърляне на бомбички и др. предмети, за обидни и нецензурни скандирания. С глоба от 1300 лв. е санкциониран Берое Стара Загора, а с 1000 лева Арда Кърджали за провинения на феновете. /БГНЕС
Припомняме, че на почивката на дербито Славия – Левски феновете на 26-кратните шампиони изпочупиха сектор „В” в знак на протест срещу високите цени на билетите, определени от „белите” за двубоя.
Освен това ДК глобява Славия с 3300 лв. заради провинения на привържениците, които включват нерегламентирано използване на факли, хвърляне на бомбички и др. предмети, за обидни и нецензурни скандирания. С глоба от 1300 лв. е санкциониран Берое Стара Загора, а с 1000 лева Арда Кърджали за провинения на феновете. /БГНЕС
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 19:33 Шест месеца след края на брака им: Никол Кидман отправи специален поздрав към Кийт Ърбан
- 19:24 33% от местата в ръководствата на публичните компании ще бъдат за по-слабо представения пол
- 19:21 Прогресивна България: Вдигаме данъка за второ жилище, да се купуват за живот, а не за спекула
- 19:17 Русия разполага с най-мощната противоракетна система в света - A-235 защитава Москва
- 19:09 В САЩ произведоха възпоменателни монети с надпис „Свобода“ и „Вярваме в Бог"
- 19:02 Откриха гробници, които може да са предшественици на пирамидите в Египет
- 18:55 Грушко: НАТО реално се готви за война с Русия до 2030 г.
- 18:47 НАСА вижда огромен потенциал за добив на ресурси от най-голямата луна на Сатурн