Още снимки:
test

Спортът по телевизията днес

14.09.2019 08.44

08:00 Diema Sport: Футбол: Нефтохимик - Септември, мач от Втора професионална лига /п/
08:00 Max Sport 3: Футбол: Байерн ТВ ФК Енерги Котбус - Байерн Мюнхен , първи кръг за Купата на Германия
09:15 BNT 3: Световно първенство по баскетбол: Полуфинална среща
09:30 TV+: Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
09:30 Eurosport 2: Тенис на маса: Европейско отборно първенство във Франция, жени, четвъртфинали
09:30 Eurosport: Тенис: Открито първенство на САЩ, полуфинали, мъже
10:00 Max Sport 3: Футбол: Копа Судамерикана Обзор
10:00 Nova Sport: Футбол: Халешер - Волфсбург, мач от първи кръг за Купата на Германия /п/
10:00 Diema Sport 2: Футбол: Дарби Каунти - Кардиф Сити, мач от Чемпиъншип /п/
10:30 Max Sport 3: Футбол: АяксТВ Аякс - Апоел , втори плейоф
10:30 Film Plus: Пряко: Тенис: Zhengzhou Open, Чънджоу - полуфинали (WTA Premier)
11:00 Max Sport 2: Волейбол: Световна купа - жени Сърбия - Бразилия
11:00 Eurosport 2: Тенис на маса: Европейско отборно първенство във Франция, жени, полуфинали, директно
11:05 BNT 3: УЕФА Европейски квалификации: Германия - Холандия
12:00 Diema Sport: Футбол: Царско село - Локомотив Пловдив, мач от efbet Лига /п/
12:05 Nova Sport: Баскетбол: Реал Мадрид - Барселона, мач от испанската баскетболна лига /п/
12:30 Max Sport 3: Футбол: Шампионска лига "УЕФА Шампионска лига", магазинно предаване
12:30 Max Sport 1: Футбол: Холандска Ередивизи Обзор
13:00 Diema Sport 2: "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2019-20), 6-и епизод /п/
13:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Лацио - Рома
14:00 Diema Sport: Футбол: Арда - Ботев Враца, мач от efbet Лига /п/
14:10 BNT 3: Световно първенство по баскетбол: Полуфинална среща
14:15 Eurosport: Тенис: Открито първенство на САЩ, полуфинали, мъже
14:30 Nova Sport: Футбол: Фулъм - Уест Бромич Албиън, мач от Чемпиъншип, директно
14:30 Diema Sport 2: Футбол: Ливърпул - Нюкасъл Юнайтед, мач от английската Висша лига, директно
15:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А "Преди кръга"
15:00 Film Plus: Тенис: Jiangxi International Women's Tennis Open, Нанчанг - полуфинали (WTA International - запис)
15:30 Max Sport 3: Студио "Футбол"
16:00 Diema Sport: "Домът на футбола", предаване за български футбол (2019-20), 10-и епизод /п/
16:00 BNT 3: УЕФА Европейски квалификации: Англия - България
16:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Фиорентина - Ювентус
16:30 Ring.BG: Звездите на футбол
17:00 Max Sport 1: Тенис: "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
17:00 Diema Sport: Студио "Футбол", директно
17:00 Nova Sport: Футбол: Хъл Сити - Уигън Атлетик, мач от Чемпиъншип, директно
17:00 Diema Sport 2: Футбол: Манчестър Юнайтед - Лестър Сити, мач от английската Висша лига, директно
17:30 Ring.BG: УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
17:30 Diema Sport: Футбол: Ботев Пловдив - ЦСКА, мач от efbet Лига, директно
17:50 BNT 3: Европейско първенство по волейбол /мъже/: България - Румъния
18:00 Max Sport 3: Студио "Футбол"
18:30 Max Sport 3: Студио "Футбол"
18:30 Max Sport 2: Волейбол: Световна купа - жени Сърбия - Бразилия
19:00 Film Plus: Тенис: Светлана Кузнецова - Мадисън Кийс (Western & Southern Open, Синсинати; WTA Premier - финал, повторение)
19:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Наполи - Сампдория
19:05 Eurosport: Тенис: Открито първенство на САЩ, финал, смесени двойки, директно
19:25 Diema Sport: Студио "Футбол", директно
19:30 Diema Sport 2: Футбол: Норич Сити - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига, директно
19:30 Max Sport 1: Футбол: Холандска Ередивизи Аякс - Хееренвеен
20:00 Diema Sport: Футбол: Лудогорец - Етър, мач от efbet Лига, директно
20:00 Nova Sport: Футбол: Дарби Каунти - Кардиф Сити, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
20:00 Eurosport 2: Тенис на маса: Европейско отборно първенство във Франция, жени, полуфинали, директно
20:30 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
21:00 Eurosport: Тенис: Открито първенство на САЩ, полуфинали, мъже
21:00 Max Sport 3: Студио "Футбол"
21:00 Film Plus: Тенис: Zhengzhou Open, Чънджоу - полуфинали (WTA Premier - повторение)
21:35 BNT 3: Европейско първенство по волейбол /мъже/: България - Португалия пряко предаване от Монпелие
21:45 Eurosport: Тенис: Открито първенство на САЩ, полуфинали, жени
21:45 Max Sport 1: Футбол: Холандска Ередивизи ПСВ Айндховен - Витес
21:45 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Интер - Удинезе
21:55 Diema Sport: Студио "Футбол", директно
22:00 Diema Sport 2: Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Челси, мач от английската Висша лига, запис
22:30 Diema Sport: Футбол: Ботев Пловдив - ЦСКА, мач от efbet Лига /п/
22:45 Eurosport: Тенис: "Гейм, Шет и Матс", директно
23:00 Eurosport: Тенис: Открито първенство на САЩ, финал, жени, директно
23:15 Nova Sport: Футбол: Хъл Сити - Уигън Атлетик, мач от Чемпиъншип /п/
23:40 Max Sport 1: Баскетбол: Еврокупа Валенсия - Алба Берлин, трета среща от финалната серия
23:45 Max Sport 3: Студио "Футбол"
23:45 BNT 3: Футбол: Република Ирландия - България - приятелска среща

Днес+

Коментирай статията


Последни от Спорт
18:35
Димитър Димитров-Херо поема Берое утре, съобщиха от клуба
10:14
Мбапе подобри рекорд на Меси
09:46
Диамантената лига с втора спирка в Китай от 2020
09:35
Манчестър Юнайтед от Свищов: Английските фенове са лумпени
09:09
Дерменджиев: Приех предложението, без да се замисля
08:23
Спортът по телевизията днес
22 октомври 2019 г.
18:18
Дерменджиев бе утвърден за национален селекционер
16:37
Леганес се раздели с Пелегрино
16:31
Феновете на Дунав с официално писмо до премиера Борисов
16:03
Седем от Ливърпул сред 30-те номинирани за „Златната топка“
12:14
Името ЦСКА вече не плаши
11:48
Левски отдавна не е имал толкова ефективно трио в атака
11:00
Левски продава Насиру Мохамед през зимата
10:56
Милан Миятович попадна в Топ 10 на вратарите с най-много сухи мрежи в Европа
10:53
Крушарски: На ЦСКА още преди мача им казах, че няма нужда да пътуват до Пловдив
10:50
Александър Томаш и целият спортно-технически щаб на Берое подадоха оставки
08:57
Спортът по телевизията днес
21 октомври 2019 г.
13:41
Дерменджиев поема националния отбор
10:14
Григор Димитров загуби две позиции в ранглистата
08:32
Спортът по телевизията днес
20 октомври 2019 г.
17:32
Петко Петков вече не е треньор на ЦСКА 1948
17:15
Марк Маркес спечели Гран при на Япония
17:07
Мъри достигна първи финал от две години и половина насам
16:44
Реал Мадрид сдаде върха след загуба от Майорка
09:03
Лудогорец помрачи дебюта на Ферарио Спасов

Най-четени от Спорт

Избор на редактора