Пиян шофьор заби колата си в магазин в Казанлък, размаха пистолет
Крими 11.09.2019 19:36
Пиян шофьор се заби с колата си в магазин в центъра на Казанлък. Преди удара е минал буквално на сантиметри от преминаващи по тротоара хора, съобщава "Нова тв".
Въпреки удара 55-годишният мъж е извадил нож и пистолет, и заплашвал поискалите му сметка пешеходци.
Задържан е от полицията, която установила, че е карал с 2,82 промила алкохол.
„Нареждах си терличките и изведнъж колата влезе в магазина с голям трясък”, сподели продавачката в търговския обект. /nova tv
Въпреки удара 55-годишният мъж е извадил нож и пистолет, и заплашвал поискалите му сметка пешеходци.
Задържан е от полицията, която установила, че е карал с 2,82 промила алкохол.
„Нареждах си терличките и изведнъж колата влезе в магазина с голям трясък”, сподели продавачката в търговския обект. /nova tv
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 13:15 БСК: Индустрията е изправена пред сериозен недостиг на кадри, работната сила застарява
- 13:07 Европрокуратурата дава на съд за измама консултант по проект за дентални грижи у нас
- 13:04 Олег Невзоров се завърна във Варна и се срещна със собствениците на имоти във Форест клуб
- 12:59 Отстраненият от длъжност шеф: Службата по кадастър само регистрира имот, не установява законността
- 12:51 Германия е готова да задължи войници да се включат в постоянната танкова бригада в Литва
- 12:43 Политолози: Йотова трябва да се еманципира от Радев, Гюров е слаб кандидат
- 12:35 Партията на Васил Божков се саморазпусна
- 12:27 Ивелин Михайлов обяви края на "Исторически парк"