Решетников размаха пръст: Американците почнаха кампания "руските шпиони в България"
България 10.09.2019 14:03
Бившият генерал от КГБ и резидент на службата в България преди 1989 г. светкавично още снощи е взел отношение по разследването за шпионаж в полза на друга държава, по което вчера бяха разпитвани активисти на движението "Русофили" и други лица в София. След разпитите социологът Живко Георгиев и бившият депутат от БСП и главен редактор на "Дума" Юрий Борисов разказаха, че са били питани за отношенията им с Решетников. КГБ резервистът, който сега се води заместник-председател на Съвета на Дружеството за развитие на руското историческо просвещение „Двуглав орел" написа във фейсбук, че виновни са американците.
Скъпи приятели!
Американците започнаха кампанията "руските шпиони в България", пише той. А аз се чудех защо ли за мен се лепна журналист от "Ню Йорк таймс" да иска интервю, мислех си защо ли са си спомнили за пенсионера. Нямат какво да кажат и започнаха да раздуват за имперски планове, глупости за възстановяването на монархията и Путин - царя. С няколко думи опитват се да вържат нашето дружество за руско историческо просвещение "Двуглав орел", което работи само в Русия, към някакви фантастични планове. Но това им е достатъчно, за да громят истинските български патриоти. Уверен съм, че тези акции на сегашната власт на България напълно я дискредитират в очите на българския народ. Да нападат хора затова, че почитат традицията и историята, жертвите принесени от Русия при създаването на българската държава, могат само врагове на България, завършва патетичния си пост Решетников. /24chasa.bg
Скъпи приятели!
Американците започнаха кампанията "руските шпиони в България", пише той. А аз се чудех защо ли за мен се лепна журналист от "Ню Йорк таймс" да иска интервю, мислех си защо ли са си спомнили за пенсионера. Нямат какво да кажат и започнаха да раздуват за имперски планове, глупости за възстановяването на монархията и Путин - царя. С няколко думи опитват се да вържат нашето дружество за руско историческо просвещение "Двуглав орел", което работи само в Русия, към някакви фантастични планове. Но това им е достатъчно, за да громят истинските български патриоти. Уверен съм, че тези акции на сегашната власт на България напълно я дискредитират в очите на българския народ. Да нападат хора затова, че почитат традицията и историята, жертвите принесени от Русия при създаването на българската държава, могат само врагове на България, завършва патетичния си пост Решетников. /24chasa.bg
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 15:45 Радев увери МВФ, че работи за качествена промяна в икономическия климат
- 15:36 Делян Добрев подаде молба за напускане на Народното събрание
- 15:27 Радев назначи нов зам.-министър на икономиката
- 15:18 Почина бившият председател на Федералния резерв на САЩ Алън Грийнспан
- 15:09 Откриха картина на Пикасо за 15 млн. евро при акция срещу наркотрафик във Франция
- 15:02 След "Баба Алино": Българи купиха къщи и апартаменти и им спряха водата и достъпа
- 14:54 Омбудсманът против превръщането на помощта за отопление в инструмент за бюджетни икономии
- 14:46 Махнаха Тома Белев от съпредседателския пост в „Зелено движение“