ЦСКА спечели само точка в Русе

Спорт 26.08.2019 09:40

Дунав и ЦСКА не успяха да се победят в Русе и фиксираха равенство 1:1 в двубой от седми кръг на efbet Лига. Домакините вкараха своето попадение преди почивката, а софийският тим изравни в средата на второто полувреме.

ЦСКА не игра лошо през първата част, но след груба грешка в отбрана на “червените” в 41-ата минута Стефан Христов отне топката и я прати във вратата на гостите, разписвайки се във втори пореден мач.

ЦСКА успя да изравни в 68-ата минута, когато Кристиян Малинов намери Евандро непокрит и бразилецът с удар от 12 метра не даде шансове на вратаря на “драконите”. Равенството се запази до края и определено не устройва тима на Люпко Петрович, който след седем кръга е пети в класирането с 12 точки, четири по-малко от лидера Левски.

Дунав, който прекъсна серия от четири поредни поражения срещу “армейците”, е 11-и в подреждането със седем точки. В следващия кръг ЦСКА играе с Левски на Националния стадион “Васил Левски”. /БГНЕС