Спортът по телевизията днес
Спорт 25.08.2019 08:30
06:25 BNT 3: Волейбол: Пуерто Рико - България - среща от олимпийския квалификационен турнир /мъже/
07:00 Film Plus: Тенис: Сайсай Джън - Арина Сабаленка (Mubadala Silicon Valley Classic, Сан Хосе; WTA Premier - финал, повторение)
08:00 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на САЩ, финал, жени
08:00 Diema Sport: Футбол: Царско село - Берое, мач от efbet Лига /п/
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Норич Сити - Челси, мач от английската Висша лига /п/
08:00 Max Sport 3: Футбол: Байерн ТВ Байерн Мюнхен - Херта, мач от германската Бундеслига
08:30 Max Sport 1: Тенис: "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
09:00 Film Plus: Футбол: Мач на Легендите (приятелска среща между легендите на Ла Лига и италианското калчо - повторение)
09:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 250 Уинстън Финал
09:15 BNT 3: Футбол: Португалия - Холандия - финал на "УЕФА Лига на нациите"
09:30 Eurosport: Тенис: Открито първенство на Франция, обзор
10:00 Nova Sport: Футбол: Стоук Сити - Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип /п/
10:00 Diema Sport: Футбол: Арда - Черно море, мач от efbet Лига /п/
10:00 Diema Sport 2: Футбол: Манчестър Юнайтед - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига /п/
10:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Парма - Ювентус
10:30 Eurosport: Тенис: Открито първенство на САЩ 2018, обзор
11:10 BNT 3: Ритнитопковци документален филм за първите футболни клубове в България /1990 г./
12:00 Film Plus: Тенис: Елена Остапенко - Йохана Конта (Nature Valley Classic, Бирмингам; WTA Premier - повторение)
12:00 Diema Sport: Футбол: Ботев Пловдив - Витоша, мач от efbet Лига /п/
12:00 Diema Sport 2: Футбол: Ливърпул - Арсенал, мач от английската Висша лига /п/
12:00 Max Sport 2: Тенис: WTA, Бронкс Финал
12:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Фиорентина - Наполи
12:10 BNT 3: Волейбол: България - Бразилия - среща от олимпийския квалификационен турнир /мъже/
13:00 Nova Sport: Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2018-19), 8-и епизод /п/
13:30 Film Plus: Тенис: Кристина Плишкова - Каролина Плишкова (Nature Valley Classic, Бирмингам; WTA Premier - повторение)
14:00 Diema Sport 2: "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2019-20), 3-ти епизод /п/
14:00 Nova Sport: Футбол: Суонси Сити - Бирмингам Сити, мач от Чемпиъншип, директно
14:00 Diema Sport: Футбол: Левски - Локомотив Пловдив, мач от efbet Лига /п/
14:00 Max Sport 3: Футбол: Копа Либертадорес Гремио - Палмейрас, първи четвъртфинал за Копа Либертадорес
15:40 Film Plus: Тенис: Дженифър Брейди - Ашли Барти (Nature Valley Classic, Бирмингам; WTA Premier - повторение)
16:00 Diema Sport: "Домът на футбола", предаване за български футбол (2019-20), 7-и епизод /п/
16:00 Diema Sport 2: Футбол: Борнемут - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига, директно
16:00 Max Sport 3: Футбол: Копа Судамерикана Коринтианс - Флуминенсе, първи четвъртфинал за Копа Судамерикана
16:15 Nova Sport: Баскетбол: Реал Мадрид - Ховентут, мач от испанската баскетболна лига /п/
16:20 Eurosport 2: Футбол: Бундеслига, Лайпциг - Айнтрахт Франкфурт, директно
17:00 Film Plus: Тенис: Наоми Осака - Юлия Путинцева (Nature Valley Classic, Бирмингам; WTA Premier - повторение)
17:30 Diema Sport: Студио "Футбол", директно
18:00 Max Sport 3: Футбол: Барса ТВ "Паулиньо от сърце" , документален филм
18:00 Diema Sport: Футбол: Дунав - ЦСКА, мач от efbet Лига, директно
18:05 Nova Sport: Футбол: Дарби Каунти - Уест Бромич Албиън, мач от Чемпиъншип /п/
18:30 Max Sport 3: Студио "Футбол"
18:30 Film Plus: Тенис: Евгения Родина - Юлия Гьоргес (Nature Valley Classic, Бирмингам; WTA Premier - повторение)
18:30 Diema Sport 2: Футбол: Тотнъм Хотспър - Нюкасъл Юнайтед, мач от английската Висша лига, директно
18:50 Eurosport 2: Футбол: Бундеслига, Херта Берлин - Волфсбург, директно
19:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Удинезе - Милан
19:55 Diema Sport: Студио "Футбол", директно
20:00 Ring.BG: Звездите на футбола
20:30 Diema Sport: Футбол: Лудогорец - Славия, мач от efbet Лига, директно
21:00 Max Sport 3: Студио "Футбол"
21:00 Diema Sport 2: Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Бърнли, мач от английската Висша лига, запис
21:30 Film Plus: Тенис: Кики Бертенс - Алисън Риск (Libema Open, Хертогенбош; WTA International - финал, повторение)
21:45 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Сампдория - Лацио
21:45 Eurosport: Тенис: Открито първенство на САЩ, финал, мъже
21:45 Max Sport 1: Футбол: Италианска Серия А СПАЛ - Аталанта
21:45 Max Sport 2: Футбол: Италианска Серия А Рома - Дженоа
22:25 Diema Sport: Студио "Футбол", директно
23:00 Diema Sport: Футбол: Дунав - ЦСКА, мач от efbet Лига /п/
23:15 Nova Sport: Футбол: Суонси Сити - Бирмингам Сити, мач от Чемпиъншип /п/
23:40 Film Plus: Тенис: Coupe Rogers presentee par Banque Nationale, Торонто (WTA Premier 5 - повторение)
23:45 Max Sport 3: Студио "Футбол" /bukmeikar.com
07:00 Film Plus: Тенис: Сайсай Джън - Арина Сабаленка (Mubadala Silicon Valley Classic, Сан Хосе; WTA Premier - финал, повторение)
08:00 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на САЩ, финал, жени
08:00 Diema Sport: Футбол: Царско село - Берое, мач от efbet Лига /п/
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Норич Сити - Челси, мач от английската Висша лига /п/
08:00 Max Sport 3: Футбол: Байерн ТВ Байерн Мюнхен - Херта, мач от германската Бундеслига
08:30 Max Sport 1: Тенис: "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
09:00 Film Plus: Футбол: Мач на Легендите (приятелска среща между легендите на Ла Лига и италианското калчо - повторение)
09:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 250 Уинстън Финал
09:15 BNT 3: Футбол: Португалия - Холандия - финал на "УЕФА Лига на нациите"
09:30 Eurosport: Тенис: Открито първенство на Франция, обзор
10:00 Nova Sport: Футбол: Стоук Сити - Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип /п/
10:00 Diema Sport: Футбол: Арда - Черно море, мач от efbet Лига /п/
10:00 Diema Sport 2: Футбол: Манчестър Юнайтед - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига /п/
10:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Парма - Ювентус
10:30 Eurosport: Тенис: Открито първенство на САЩ 2018, обзор
11:10 BNT 3: Ритнитопковци документален филм за първите футболни клубове в България /1990 г./
12:00 Film Plus: Тенис: Елена Остапенко - Йохана Конта (Nature Valley Classic, Бирмингам; WTA Premier - повторение)
12:00 Diema Sport: Футбол: Ботев Пловдив - Витоша, мач от efbet Лига /п/
12:00 Diema Sport 2: Футбол: Ливърпул - Арсенал, мач от английската Висша лига /п/
12:00 Max Sport 2: Тенис: WTA, Бронкс Финал
12:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Фиорентина - Наполи
12:10 BNT 3: Волейбол: България - Бразилия - среща от олимпийския квалификационен турнир /мъже/
13:00 Nova Sport: Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2018-19), 8-и епизод /п/
13:30 Film Plus: Тенис: Кристина Плишкова - Каролина Плишкова (Nature Valley Classic, Бирмингам; WTA Premier - повторение)
14:00 Diema Sport 2: "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2019-20), 3-ти епизод /п/
14:00 Nova Sport: Футбол: Суонси Сити - Бирмингам Сити, мач от Чемпиъншип, директно
14:00 Diema Sport: Футбол: Левски - Локомотив Пловдив, мач от efbet Лига /п/
14:00 Max Sport 3: Футбол: Копа Либертадорес Гремио - Палмейрас, първи четвъртфинал за Копа Либертадорес
15:40 Film Plus: Тенис: Дженифър Брейди - Ашли Барти (Nature Valley Classic, Бирмингам; WTA Premier - повторение)
16:00 Diema Sport: "Домът на футбола", предаване за български футбол (2019-20), 7-и епизод /п/
16:00 Diema Sport 2: Футбол: Борнемут - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига, директно
16:00 Max Sport 3: Футбол: Копа Судамерикана Коринтианс - Флуминенсе, първи четвъртфинал за Копа Судамерикана
16:15 Nova Sport: Баскетбол: Реал Мадрид - Ховентут, мач от испанската баскетболна лига /п/
16:20 Eurosport 2: Футбол: Бундеслига, Лайпциг - Айнтрахт Франкфурт, директно
17:00 Film Plus: Тенис: Наоми Осака - Юлия Путинцева (Nature Valley Classic, Бирмингам; WTA Premier - повторение)
17:30 Diema Sport: Студио "Футбол", директно
18:00 Max Sport 3: Футбол: Барса ТВ "Паулиньо от сърце" , документален филм
18:00 Diema Sport: Футбол: Дунав - ЦСКА, мач от efbet Лига, директно
18:05 Nova Sport: Футбол: Дарби Каунти - Уест Бромич Албиън, мач от Чемпиъншип /п/
18:30 Max Sport 3: Студио "Футбол"
18:30 Film Plus: Тенис: Евгения Родина - Юлия Гьоргес (Nature Valley Classic, Бирмингам; WTA Premier - повторение)
18:30 Diema Sport 2: Футбол: Тотнъм Хотспър - Нюкасъл Юнайтед, мач от английската Висша лига, директно
18:50 Eurosport 2: Футбол: Бундеслига, Херта Берлин - Волфсбург, директно
19:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Удинезе - Милан
19:55 Diema Sport: Студио "Футбол", директно
20:00 Ring.BG: Звездите на футбола
20:30 Diema Sport: Футбол: Лудогорец - Славия, мач от efbet Лига, директно
21:00 Max Sport 3: Студио "Футбол"
21:00 Diema Sport 2: Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Бърнли, мач от английската Висша лига, запис
21:30 Film Plus: Тенис: Кики Бертенс - Алисън Риск (Libema Open, Хертогенбош; WTA International - финал, повторение)
21:45 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Сампдория - Лацио
21:45 Eurosport: Тенис: Открито първенство на САЩ, финал, мъже
21:45 Max Sport 1: Футбол: Италианска Серия А СПАЛ - Аталанта
21:45 Max Sport 2: Футбол: Италианска Серия А Рома - Дженоа
22:25 Diema Sport: Студио "Футбол", директно
23:00 Diema Sport: Футбол: Дунав - ЦСКА, мач от efbet Лига /п/
23:15 Nova Sport: Футбол: Суонси Сити - Бирмингам Сити, мач от Чемпиъншип /п/
23:40 Film Plus: Тенис: Coupe Rogers presentee par Banque Nationale, Торонто (WTA Premier 5 - повторение)
23:45 Max Sport 3: Студио "Футбол"
CHF | 1 | 2.00269 |
GBP | 1 | 2.28725 |
RON | 10 | 3.9325 |
TRY | 100 | 5.59629 |
USD | 1 | 1.80911 |
Последни новини
- 21:31 Пеканов закова Радан Кънев: В последните 9 месеца няма нито един транш от Плана за възстановяване
- 21:24 Хороскоп за петък, 29 март 2024 г.
- 19:33 Предлагат агресията да стане основно престъпление срещу мира в Наказателния кодекс
- 19:23 Латвийският външен министър подава оставка, искат да разследват разходите за пътуванията му
- 19:14 14-годишното момче с тротинетка е с опасност за живота след сблъсък с кола в Русе
- 19:06 Boeing увеличава производството на дронове
- 18:57 Андролова: ПП на всяка цена искаха енергетиката, защото имат недовършени схеми
- 18:46 Защо котките имат плешиви петна пред ушите?