Завърши 15-то издание на турнира Beach Volley Varna Open

Варна<+> 07.08.2019 10:13

Завърши 15-то издание на турнира Beach Volley Varna Open. В рамките на 4 дни 28 мъжки и 8 женски двойки мериха сили.

Бившите национални състезатели в зала Мирослав Градинаров и Валентин Братоев, при мъжете и Стефани Кьосева и Екатерина Александрова, при жените обраха златните медали. На второ място при мъжете застанаха Николай Колев и Мартин Иванов, следвани от Милен Стоянов и Калоян Канев, а четвъртото място заеха Любомир Стойков и Николай Колев. Класирането при жените определи среброто за Мария Аладжова и Йоана Калфинова, бронзът взеха Рая Ценова и Вили Ценова, а на четвърто място застанаха Ева Петрова и Десислава Тодева.

Сред гостите на турнира бяха Теди Салпаров, Тодор Скримов и Дани Милушев. Събитието се организира от Община Варна и е част от инициативата „Варна – Европейски град на спорта 2019“. /moreto.net