Спортът по телевизията днес
Спорт 09.06.2019 09:11
08:00 Eurosport: Тенис: Открито първенство на Франция, финал, двойки, мъже
08:00 Ring.BG: Стронгмен Шампионска Лига
08:00 Max Sport 1: Волейбол: Лига на нациите - мъже Полша - България
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Саутпорт - Транмиър Роувърс, преиграване от втори кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
08:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Милан - Рома
08:30 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на Франция, полуфинали, мъже
09:00 Film Plus: Футбол: Реал /М/ - Атлетико /М/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
09:15 BNT 3: УЕФА Лига на нациите обзор от 5 юни
09:30 BNT 3: УЕФА Лига на нациите обзор от 6 юни
09:30 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на Франция, финал, жени
09:45 BNT 3: УЕФА Европейски квалификации: Чехия - България
10:00 Nova Sport: Футбол: Борусия Мьонхенгладбах - Байер Леверкузен, мач от втори кръг за Купата на Германия /п/
10:00 Diema Sport: Футбол: Ботев Пловдив - Етър, мач от Първа професионална лига /п/
10:00 Diema Sport 2: Футбол: Блекпул - Солихъл Муурс, преиграване от втори кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
10:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Парма - Ювентус
10:30 Max Sport 1: Студио "Волейбол"
11:00 Eurosport: Тенис: Открито първенство на Франция, финал, двойки, мъже
11:00 Max Sport 1: Волейбол: Лига на нациите - мъже България - Франция
11:00 Film Plus: Тенис: Каролна Плишкова - Ализе Корне (Miami Open, Маями; WTA Premier Mandatory - повторение)
11:35 BNT 3: УЕФА Европейски квалификации: Хърватия - Уелс
12:00 Diema Sport 2: Футбол: Транмиър Роувърс - Тотнъм Хотспър, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
12:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Наполи - Фиорентина
12:05 Nova Sport: Баскетбол: Мач от испанската баскетболна лига /п/
12:25 Eurosport: Тенис: Открито първенство на Франция, финал, двойки, жени, директно
13:00 Max Sport 1: Студио "Волейбол"
13:00 Diema Sport: Баскетбол: Голдън Стейт Уориърс - Торонто Раптърс, четвърти финален мач от плейофите на НБА /п/
13:40 BNT 3: УЕФА Европейски квалификации: Турция - Франция
13:45 Film Plus: Тенис: Су Уей Хсие - Анет Контавейт (Miami Open, Маями; WTA Premier Mandatory - I четвъртфинал, повторение)
14:00 Nova Sport: Футбол: Лил - Гингам, мач от френската Лига 1 /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00 Diema Sport 2: Футбол: Уест Хям Юнайтед - Бирмингам Сити, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
14:00 Max Sport 2: Волейбол: Лига на нациите - мъже България - Франция
14:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Интер - Парма
14:30 Eurosport: Тенис: Открито първенство на Франция, финал, жени
15:00 Max Sport 1: Волейбол: Лига на нациите - мъже Русия - САЩ
15:00 Diema Sport: Футбол: Верея - Берое, мач от Първа професионална лига /п/
15:30 BNT 3: УЕФА Европейски квалификации обзор от 8 юни
15:45 Eurosport: Тенис: Открито първенство на Франция, "Гейм, Шет и Матс", директно
15:50 BNT: УЕФА Лига на нациите: Среща за 3 и 4 място пряко предаване от Португалия
16:00 Nova Sport: Баскетбол: Мач от испанската баскетболна лига /п/
16:00 Film Plus: Футбол: Алавес - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
16:00 Diema Sport 2: Футбол: Манчестър Юнайтед - Рединг, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
16:00 Max Sport 2: Волейбол: Лига на нациите - мъже Полша - България
16:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Каляри - Милан
16:00 Eurosport: Тенис: Открито първенство на Франция, финал, мъже, директно
16:00 BNT 3: Тенис: Открито първенство на Франция - финал /мъже/ пряко предаване от Париж
17:00 Max Sport 1: Волейбол: Лига на нациите - мъже Русия - Италия
18:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
18:00 Diema Sport: "Домът на футбола", предаване за български футбол (2018-19), 47-и епизод /п/
18:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Рома - Киево
18:00 Film Plus: Тенис: Жил Белен Тайхман - Каролина Мучова (J&T Banka Prague Open, Прага; WTA International - финал, повторение)
18:05 Nova Sport: Футбол: Бордо - Монако, мач от френската Лига 1 /п/
19:00 Eurosport: Тенис: Открито първенство на Франция, "Гейм, Шет и Матс", директно
19:00 Max Sport 1: Волейбол: Лига на нациите - мъже България - Франция
19:00 Diema Sport: Футбол: Лудогорец - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига /п/
19:45 BNT 3: Лига Европа - обзор на сезона магазинно предаване
20:00 Eurosport: Тенис: Открито първенство на Франция, финал, жени
20:00 Max Sport 3: Футбол: Шампионска лига Тотнъм - Ливърпул, финал
20:00 Nova Sport: Футбол: Марсилия - Рен, мач от френската Лига 1 /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
20:30 BNT 3: УЕФА Европейски квалификации обзор от 8 юни
21:00 BNT 3: Студио Футбол
21:15 BNT: Студио Футбол коментарно предаване
21:30 Diema Sport: Студио "Баскетбол", директно
21:30 Eurosport: Тенис: Открито първенство на Франция, финал, мъже
21:30 Film Plus: Футбол: Валенсия - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
21:45 BNT: УЕФА Лига на нациите: Финал пряко предаване от Португалия
21:45 BNT 3: Футбол: "УЕФА Лига на нациите" - финал пряко предаване от Порто
22:00 Diema Sport: Баскетбол: Барселона - Сарагоса, втори полуфинален мач от плейофите на испанската баскетболна лига, директно
22:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Ювентус - Сасуоло
23:15 Nova Sport: Футбол: Борусия Дортмунд - Юнион Берлин, мач от трети кръг за Купата на Германия /п/
23:30 Film Plus: Тенис: Моника Пюиг - Даниеле Колинс (Volvo Car Open, Чарлстън; WTA Premier - IV четвъртфинал, повторение)
23:40 Diema Sport: Студио "Баскетбол", директно
23:45 Diema Sport 2: Футбол: Борнемут - Брайтън & Хоув Албиън, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
08:00 Ring.BG: Стронгмен Шампионска Лига
08:00 Max Sport 1: Волейбол: Лига на нациите - мъже Полша - България
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Саутпорт - Транмиър Роувърс, преиграване от втори кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
08:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Милан - Рома
08:30 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на Франция, полуфинали, мъже
09:00 Film Plus: Футбол: Реал /М/ - Атлетико /М/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
09:15 BNT 3: УЕФА Лига на нациите обзор от 5 юни
09:30 BNT 3: УЕФА Лига на нациите обзор от 6 юни
09:30 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на Франция, финал, жени
09:45 BNT 3: УЕФА Европейски квалификации: Чехия - България
10:00 Nova Sport: Футбол: Борусия Мьонхенгладбах - Байер Леверкузен, мач от втори кръг за Купата на Германия /п/
10:00 Diema Sport: Футбол: Ботев Пловдив - Етър, мач от Първа професионална лига /п/
10:00 Diema Sport 2: Футбол: Блекпул - Солихъл Муурс, преиграване от втори кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
10:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Парма - Ювентус
10:30 Max Sport 1: Студио "Волейбол"
11:00 Eurosport: Тенис: Открито първенство на Франция, финал, двойки, мъже
11:00 Max Sport 1: Волейбол: Лига на нациите - мъже България - Франция
11:00 Film Plus: Тенис: Каролна Плишкова - Ализе Корне (Miami Open, Маями; WTA Premier Mandatory - повторение)
11:35 BNT 3: УЕФА Европейски квалификации: Хърватия - Уелс
12:00 Diema Sport 2: Футбол: Транмиър Роувърс - Тотнъм Хотспър, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
12:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Наполи - Фиорентина
12:05 Nova Sport: Баскетбол: Мач от испанската баскетболна лига /п/
12:25 Eurosport: Тенис: Открито първенство на Франция, финал, двойки, жени, директно
13:00 Max Sport 1: Студио "Волейбол"
13:00 Diema Sport: Баскетбол: Голдън Стейт Уориърс - Торонто Раптърс, четвърти финален мач от плейофите на НБА /п/
13:40 BNT 3: УЕФА Европейски квалификации: Турция - Франция
13:45 Film Plus: Тенис: Су Уей Хсие - Анет Контавейт (Miami Open, Маями; WTA Premier Mandatory - I четвъртфинал, повторение)
14:00 Nova Sport: Футбол: Лил - Гингам, мач от френската Лига 1 /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00 Diema Sport 2: Футбол: Уест Хям Юнайтед - Бирмингам Сити, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
14:00 Max Sport 2: Волейбол: Лига на нациите - мъже България - Франция
14:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Интер - Парма
14:30 Eurosport: Тенис: Открито първенство на Франция, финал, жени
15:00 Max Sport 1: Волейбол: Лига на нациите - мъже Русия - САЩ
15:00 Diema Sport: Футбол: Верея - Берое, мач от Първа професионална лига /п/
15:30 BNT 3: УЕФА Европейски квалификации обзор от 8 юни
15:45 Eurosport: Тенис: Открито първенство на Франция, "Гейм, Шет и Матс", директно
15:50 BNT: УЕФА Лига на нациите: Среща за 3 и 4 място пряко предаване от Португалия
16:00 Nova Sport: Баскетбол: Мач от испанската баскетболна лига /п/
16:00 Film Plus: Футбол: Алавес - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
16:00 Diema Sport 2: Футбол: Манчестър Юнайтед - Рединг, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
16:00 Max Sport 2: Волейбол: Лига на нациите - мъже Полша - България
16:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Каляри - Милан
16:00 Eurosport: Тенис: Открито първенство на Франция, финал, мъже, директно
16:00 BNT 3: Тенис: Открито първенство на Франция - финал /мъже/ пряко предаване от Париж
17:00 Max Sport 1: Волейбол: Лига на нациите - мъже Русия - Италия
18:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
18:00 Diema Sport: "Домът на футбола", предаване за български футбол (2018-19), 47-и епизод /п/
18:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Рома - Киево
18:00 Film Plus: Тенис: Жил Белен Тайхман - Каролина Мучова (J&T Banka Prague Open, Прага; WTA International - финал, повторение)
18:05 Nova Sport: Футбол: Бордо - Монако, мач от френската Лига 1 /п/
19:00 Eurosport: Тенис: Открито първенство на Франция, "Гейм, Шет и Матс", директно
19:00 Max Sport 1: Волейбол: Лига на нациите - мъже България - Франция
19:00 Diema Sport: Футбол: Лудогорец - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига /п/
19:45 BNT 3: Лига Европа - обзор на сезона магазинно предаване
20:00 Eurosport: Тенис: Открито първенство на Франция, финал, жени
20:00 Max Sport 3: Футбол: Шампионска лига Тотнъм - Ливърпул, финал
20:00 Nova Sport: Футбол: Марсилия - Рен, мач от френската Лига 1 /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
20:30 BNT 3: УЕФА Европейски квалификации обзор от 8 юни
21:00 BNT 3: Студио Футбол
21:15 BNT: Студио Футбол коментарно предаване
21:30 Diema Sport: Студио "Баскетбол", директно
21:30 Eurosport: Тенис: Открито първенство на Франция, финал, мъже
21:30 Film Plus: Футбол: Валенсия - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
21:45 BNT: УЕФА Лига на нациите: Финал пряко предаване от Португалия
21:45 BNT 3: Футбол: "УЕФА Лига на нациите" - финал пряко предаване от Порто
22:00 Diema Sport: Баскетбол: Барселона - Сарагоса, втори полуфинален мач от плейофите на испанската баскетболна лига, директно
22:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Ювентус - Сасуоло
23:15 Nova Sport: Футбол: Борусия Дортмунд - Юнион Берлин, мач от трети кръг за Купата на Германия /п/
23:30 Film Plus: Тенис: Моника Пюиг - Даниеле Колинс (Volvo Car Open, Чарлстън; WTA Premier - IV четвъртфинал, повторение)
23:40 Diema Sport: Студио "Баскетбол", директно
23:45 Diema Sport 2: Футбол: Борнемут - Брайтън & Хоув Албиън, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
CHF | 1 | 2.00269 |
GBP | 1 | 2.28725 |
RON | 10 | 3.9325 |
TRY | 100 | 5.59629 |
USD | 1 | 1.80911 |
Последни новини
- 13:18 Омбудсманът след срещата с Радев: Не мога да съм служебен премиер
- 13:17 Заради предстоящото слънчево затъмнение, туристически бум на Ниагарския водопад
- 13:09 Подадени са проекти за саниране на жилищни сгради по ПВУ за над 152 млн. лв.
- 13:06 Тагарев отрече да има разработка на „Военно разузнаване“ срещу Атанас Атанасов
- 12:56 Строителството в ЕС се свива, но в България бележи ръст
- 12:52 Катастрофа до Окръжна болница вдигна на крак полицаи и пожарникари
- 12:47 Промени по линии 18, 18/40 и 118 А във Варна днес и утре
- 12:43 Проф. Рачев с много добри новини за времето