Спортът по телевизията днес
Спорт 24.05.2019 08:36
08:00 Max Sport 1: Волейбол: Лига на нациите - жени Белгия - Япония
08:00 Diema Sport: Футбол: Мач от Втора професионална лига /п/
08:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Емполи - Торино
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Челси - Манчестър Сити, финал за Карабао къп /п/
08:30 Eurosport: Тенис: Турнир от ATP в Женева, четвъртфинали
09:30 Eurosport 2: Тенис: Турнир от ATP в Женева, четвъртфинали
10:00 Nova Sport: Баскетбол: Реал Мадрид - Валенсия, мач от испанската баскетболна лига /п/
10:00 Max Sport 1: Волейбол: Лига на нациите - жени САЩ - България
10:00 Diema Sport: Футбол: Етър - Славия, плейофен мач реванш за 7-то място в Първа професионална лига /п/
10:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Парма - Фиорентина
10:55 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на Франция, квалификации, директно
11:00 Diema Sport 2: "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2018-19), 44-и епизод /п/
12:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Лацио - Болоня
12:05 Nova Sport: Баскетбол: Баскония - Ховентут, мач от испанската баскетболна лига /п/
13:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 250 Лион Четвърти четвъртфинален мач
13:00 Diema Sport: Футбол: Черно море - Берое, мач от Първа професионална лига /п/
14:00 Nova Sport: Футбол: Сент Етиен - Ница, мач от френската Лига 1 /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00 Diema Sport 2: Баскетбол: Милуоки Бъкс - Торонто Раптърс, пети финален мач на Източната конференция на НБА /п/
14:00 Max Sport 3: Футбол: Купа на Турция Галатасарай - Ахисарспор, финал за Купата на Турция
15:00 Max Sport 1: Тенис: "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
15:00 Film Plus: Пряко: Тенис: Internationaux de Strasbourg, Страсбург - I полуфинал (WTA International)
15:00 Diema Sport: Футбол: Мач от Първа професионална лига /п/
15:00 Eurosport 2: Тенис: Турнир от ATP в Женева, полуфинали, директно
15:30 Max Sport 1: Тенис: ATP 250 Лион Първи полуфинален мач
16:00 Nova Sport: Футбол: Чарлтън Атлетик - Донкастър Роувърс, полуфинален мач реванш от плейофите на английската Лига 1 /п/
16:00 Ring.BG: Най-великата футболна сцена
16:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Наполи - Интер
17:00 Diema Sport: Баскетбол: Голдън Стейт Уориърс - Портланд Трейл Блейзърс, пети финален мач на Западната конференция на НБА /п/
17:30 Max Sport 1: Тенис: ATP 250 Лион Втори полуфинален мач
17:50 BNT 3: Футбол: Мексико - Италия - среща от световното първенство за юноши под 20 г.
18:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига:
18:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Ювентус - Аталанта
18:30 Film Plus: Пряко: Тенис: Internationaux de Strasbourg, Страсбург - II полуфинал (WTA International)
19:30 Eurosport: Тенис: Турнир от WTA в Нюрнберг, полуфинали
19:40 BNT 3: Футбол: Арсенал - Валенсия - среща от 1/2-финалите на турнира на УЕФА "Лига Европа"
20:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
20:00 Max Sport 3: Футбол: Шампионска лига "УЕФА Шампионска лига", магазинно предаване
20:00 Nova Sport: Футбол: Лудогорец - Черно море, мач от Първа професионална лига, директно
20:00 Diema Sport: Футбол: Мач от Първа професионална лига, директно
20:00 Diema Sport 2: Футбол: ЦСКА - Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига, директно
20:30 Ring.BG: УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
20:30 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А "Преди кръга"
20:30 Film Plus: Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
21:00 Max Sport 3: Студио "Футбол"
21:00 Eurosport 2: Тенис: Турнир от ATP в Женева, полуфинали
21:30 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
21:30 Film Plus: Футбол: Севиля - Атлетик /Б/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
21:30 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А
21:45 Max Sport 1: Футбол: Холандска Ередивизи първи плейоф финал за Лига Европа
22:00 Eurosport 2: Тенис: Турнир от WTA в Нюрнберг, полуфинали
22:00 TV+: Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
22:05 Nova Sport: Футбол: Мач от френската Лига 1, директно, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
22:05 Diema Sport 2: Футбол: Мач от френската Лига 1, директно
23:00 Eurosport: Тенис: Турнир от ATP в Женева, полуфинали
23:30 Max Sport 3: Студио "Футбол"
23:30 Film Plus: Тенис: Internationaux de Strasbourg, Страсбург - I и II полуфинали (WTA International - повторение)
08:00 Diema Sport: Футбол: Мач от Втора професионална лига /п/
08:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Емполи - Торино
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Челси - Манчестър Сити, финал за Карабао къп /п/
08:30 Eurosport: Тенис: Турнир от ATP в Женева, четвъртфинали
09:30 Eurosport 2: Тенис: Турнир от ATP в Женева, четвъртфинали
10:00 Nova Sport: Баскетбол: Реал Мадрид - Валенсия, мач от испанската баскетболна лига /п/
10:00 Max Sport 1: Волейбол: Лига на нациите - жени САЩ - България
10:00 Diema Sport: Футбол: Етър - Славия, плейофен мач реванш за 7-то място в Първа професионална лига /п/
10:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Парма - Фиорентина
10:55 Eurosport 2: Тенис: Открито първенство на Франция, квалификации, директно
11:00 Diema Sport 2: "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2018-19), 44-и епизод /п/
12:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Лацио - Болоня
12:05 Nova Sport: Баскетбол: Баскония - Ховентут, мач от испанската баскетболна лига /п/
13:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 250 Лион Четвърти четвъртфинален мач
13:00 Diema Sport: Футбол: Черно море - Берое, мач от Първа професионална лига /п/
14:00 Nova Sport: Футбол: Сент Етиен - Ница, мач от френската Лига 1 /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00 Diema Sport 2: Баскетбол: Милуоки Бъкс - Торонто Раптърс, пети финален мач на Източната конференция на НБА /п/
14:00 Max Sport 3: Футбол: Купа на Турция Галатасарай - Ахисарспор, финал за Купата на Турция
15:00 Max Sport 1: Тенис: "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
15:00 Film Plus: Пряко: Тенис: Internationaux de Strasbourg, Страсбург - I полуфинал (WTA International)
15:00 Diema Sport: Футбол: Мач от Първа професионална лига /п/
15:00 Eurosport 2: Тенис: Турнир от ATP в Женева, полуфинали, директно
15:30 Max Sport 1: Тенис: ATP 250 Лион Първи полуфинален мач
16:00 Nova Sport: Футбол: Чарлтън Атлетик - Донкастър Роувърс, полуфинален мач реванш от плейофите на английската Лига 1 /п/
16:00 Ring.BG: Най-великата футболна сцена
16:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Наполи - Интер
17:00 Diema Sport: Баскетбол: Голдън Стейт Уориърс - Портланд Трейл Блейзърс, пети финален мач на Западната конференция на НБА /п/
17:30 Max Sport 1: Тенис: ATP 250 Лион Втори полуфинален мач
17:50 BNT 3: Футбол: Мексико - Италия - среща от световното първенство за юноши под 20 г.
18:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига:
18:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Ювентус - Аталанта
18:30 Film Plus: Пряко: Тенис: Internationaux de Strasbourg, Страсбург - II полуфинал (WTA International)
19:30 Eurosport: Тенис: Турнир от WTA в Нюрнберг, полуфинали
19:40 BNT 3: Футбол: Арсенал - Валенсия - среща от 1/2-финалите на турнира на УЕФА "Лига Европа"
20:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
20:00 Max Sport 3: Футбол: Шампионска лига "УЕФА Шампионска лига", магазинно предаване
20:00 Nova Sport: Футбол: Лудогорец - Черно море, мач от Първа професионална лига, директно
20:00 Diema Sport: Футбол: Мач от Първа професионална лига, директно
20:00 Diema Sport 2: Футбол: ЦСКА - Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига, директно
20:30 Ring.BG: УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
20:30 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А "Преди кръга"
20:30 Film Plus: Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
21:00 Max Sport 3: Студио "Футбол"
21:00 Eurosport 2: Тенис: Турнир от ATP в Женева, полуфинали
21:30 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
21:30 Film Plus: Футбол: Севиля - Атлетик /Б/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
21:30 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А
21:45 Max Sport 1: Футбол: Холандска Ередивизи първи плейоф финал за Лига Европа
22:00 Eurosport 2: Тенис: Турнир от WTA в Нюрнберг, полуфинали
22:00 TV+: Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
22:05 Nova Sport: Футбол: Мач от френската Лига 1, директно, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
22:05 Diema Sport 2: Футбол: Мач от френската Лига 1, директно
23:00 Eurosport: Тенис: Турнир от ATP в Женева, полуфинали
23:30 Max Sport 3: Студио "Футбол"
23:30 Film Plus: Тенис: Internationaux de Strasbourg, Страсбург - I и II полуфинали (WTA International - повторение)
CHF | 1 | 1.99351 |
GBP | 1 | 2.28037 |
RON | 10 | 3.93361 |
TRY | 100 | 5.60402 |
USD | 1 | 1.80827 |
Последни новини
- 12:11 Петков посъветва президента да се концентрира: Не трябва да изпускаме датата за избори 2 в 1
- 11:59 Легенда на Бразилия е пред банкрут?
- 11:57 Още през втората половина на 2023 г. Великобритания е изпаднала в рецесия
- 11:49 Близо 36 000 са вписаните в регистъра на хазартно уязвимите
- 11:45 Втората си лунна нощ преживя японският модул SLIM
- 11:44 Никола Минчев, ПП: ИТН дадоха заявка, че ще върнат мандата
- 11:42 Борисов не иска хора от ГЕРБ да са служебни премиери
- 11:36 "Булгаргаз" поиска природният газ да поскъпне с 2% през април