Още снимки:
test

Спортът по телевизията днес

19.05.2019 07.57

05:30 Film Plus: Тенис: Алисън ван Уитванк - Маркета Вондрусова (Hungarian Ladies Open, Будапеща; WTA International - финал и награждаване, повторение)
06:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 1000 Рим Първи полуфинален мач
06:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Сасуоло - Рома
08:00 Ring.BG: Стронгмен Шампионска Лига
08:00 Film Plus: Футбол: Барселона - Хетафе (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
08:00 Diema Sport: Футбол: Лудогорец - Левски, мач от Първа професионална лига /п/
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Лестър Сити - Челси, мач от английската Висша лига /п/
08:00 Max Sport 3: Футбол: Копа Либертадорес Пенярол - Фламенго
08:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 1000 Рим Втори полуфинален мач
09:00 Nova Sport: Волейбол: Новара - Конелиано, финал на Шампионската лига за жени /п/
10:00 Diema Sport 2: Баскетбол: Милуоки Бъкс - Торонто Раптърс, втори финален мач на Източната конференция на НБА /п/
10:00 Max Sport 3: Футбол: Копа Судамерикана Депортиво Бинасионал - Индепендиенте
10:00 Film Plus: Тенис: Internazionali BNL d’Italia, Рим - полуфинали (WTA Premier Mandatory - повторение)
10:30 Max Sport 2: Баскетбол: Евролига Фенербахче - Анадолу Ефес, полуфинален мач
11:30 Nova Sport: Волейбол: Зенит Казан - Кучине Лубе, финал на Шампионската лига /п/
12:00 Max Sport 3: Футбол: Барса ТВ "Йохан Кройф" трета част , документален филм
12:00 Diema Sport 2: Футбол: Манчестър Сити - Уотфорд, финал за Купата на Футболната асоциация /п/
12:00 Diema Sport: Баскетбол: Портланд Трейл Блейзърс - Голдън Стейт Уориърс, трети финален мач на Западната конференция на НБА /п/
12:30 Max Sport 2: Баскетбол: Евролига ЦСКА Москва - Реал Мадрид, полуфинален мач
13:00 Max Sport 3: Студио "Футбол"
13:30 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Киево - Сампдория
14:00 Diema Sport 2: "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2018-19), 43-ти епизод /п/
14:00 Nova Sport: Баскетбол: Гран Канария - Сарагоса, мач от испанската баскетболна лига, директно
14:00 Film Plus: Пряко: Тенис: Internazionali BNL d’Italia, Рим - финал (WTA Premier Mandatory)
15:00 Diema Sport: Футбол: Арда - ЦСКА 1948, мач от Втора професионална лига, директно
15:30 Max Sport 3: Студио "Футбол"
16:00 Nova Sport: Футбол: Пари Сен Жермен - Дижон, мач от френската Лига 1 /п/
16:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига:
16:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Емполи - Торино
16:00 Max Sport 2: Футбол: Италианска Серия А Парма - Фиорентина
16:20 Film Plus: Футбол: Барселона - Хетафе (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
17:00 Max Sport 1: Тенис: ATP 1000 Рим Финал
18:00 Max Sport 3: Студио "Футбол"
18:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
18:00 Film Plus: Тенис: Internazionali BNL d’Italia, Рим - финал (WTA Premier Mandatory - повторение)
18:05 Nova Sport: Футбол: Уест Бромич Албиън - Астън Вила, полуфинален мач реванш от плейофите на Чемпиъншип /п/
18:10 Max Sport 2: Студио "Баскетбол"
18:30 Max Sport 3: Студио "Футбол"
18:30 Diema Sport: "Преди кръга", предаване за български футбол (2018-19), 35-и епизод, директно
18:30 Max Sport 2: Баскетбол: Евролига Мач за трето място
19:00 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Милан - Фрозиноне
19:30 Max Sport 1: Футбол: Холандска Ередивизи Обзор
20:00 Diema Sport: Футбол: Мач от Първа професионална лига, директно
20:00 Diema Sport 2: Футбол: Сент Етиен - Ница, мач от френската Лига 1, запис
20:15 Nova Sport: Футбол: Монпелие - Нант, мач от френската Лига 1, запис
20:20 Max Sport 2: Студио "Баскетбол"
20:30 Film Plus: Тенис: Ифан Уан - София Кенин (Abierto Mexicano TELCEL presentado por HSBC, Акапулко; WTA International - финал и награждаване, повторение)
21:00 Max Sport 2: Студио "Баскетбол"
21:00 Max Sport 3: Футбол: Шампионска лига "УЕФА Шампионска лига", магазинно предаване
21:30 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
21:30 Max Sport 2: Баскетбол: Евролига Финал
21:30 Max Sport 3: Футбол: Италианска Серия А Наполи - Интер
22:00 Diema Sport 2: Футбол: Тулуза - Марсилия, мач от френската Лига 1, запис
22:30 Diema Sport: Футбол: Арда - ЦСКА 1948, мач от Втора професионална лига /п/
23:00 Film Plus: Тенис: Анджелик Кербер - Бианка Андреску (BNP Paribas Open, Индиън Уелс; WTA Premier Mandatory - финал, повторение)
23:15 Nova Sport: Футбол: Манчестър Сити - Уотфорд, финал за Купата на Футболната асоциация /п/
23:20 Max Sport 2: Студио "Баскетбол"
23:30 Max Sport 3: Футбол: Барса ТВ "Самюел Юмтити ", документален филм /bukmeikar.com

Днес+

Коментирай статията


Последни от Спорт
08:57
Спортът по телевизията днес
21 октомври 2019 г.
13:41
Дерменджиев поема националния отбор
10:14
Григор Димитров загуби две позиции в ранглистата
08:32
Спортът по телевизията днес
20 октомври 2019 г.
17:32
Петко Петков вече не е треньор на ЦСКА 1948
17:15
Марк Маркес спечели Гран при на Япония
17:07
Мъри достигна първи финал от две години и половина насам
16:44
Реал Мадрид сдаде върха след загуба от Майорка
09:03
Лудогорец помрачи дебюта на Ферарио Спасов
08:42
Спортът по телевизията днес
19 октомври 2019 г.
19:01
Барса с рутинен успех при визитата на Ейбар
18:54
Баскетболен празник “Играй с Везенков!” в Ботевград
15:48
Маркес с първи полпозишън в Япония
15:23
Григор стартира срещу квалификант във Виена
13:35
Левски излезе с позиция за запора от НАП
11:08
Юлиян Инджов: Чужда фирма ще построи и управлява "Българска армия"
11:02
Холмар Ейолфсон: Искам с Левски да свалим Лудогорец от пиедестала
10:43
ПСЖ дръпна на върха след разгром над Ница
10:18
Мъри е отново на полуфинал след Ролан Гарос 2017
08:40
Спортът по телевизията днес
18 октомври 2019 г.
17:34
Красимир Балъков подаде оставка
17:18
Брат близнак и без брада бил на стадиона и помахвал с ръка
16:02
Валентин Михов също подаде оставка от БФС
15:24
Борислав Михайлов: Отдавна обмислях да се оттегля
12:23
Премиършип създаде екип за борба с расизма

Най-четени от Спорт

Избор на редактора