Варненски бадминтонисти са шампиони
Варна<+> 16.04.2019 09:49
Варна има новите си републикански шампиони по бадминтон. След близо 15-годишна пауза без шампиони, състезателите на СК "Ракелтон" Стилиян Стоименов и Владимир Щерев спечелиха златото при двойки момчета.
На завършилия в неделя национален турнир в Хасково, младите надежди от варненския клуб успяха да спечелят общо 8 медала в конкуренцията на още 140 състезатели.
Владимир Щерев – злато при двойки момчета, сребро при смесени двойки и бронз в единичната надпревара.
Стилиян Стоименов – злато при двойки момчета и бронз при смесените двойки.
Диляна Ангелова – бронз при двойки момичета и смесени двойки.
Габриела Джолева – бронз при двойки момичета /Радио Варна
На завършилия в неделя национален турнир в Хасково, младите надежди от варненския клуб успяха да спечелят общо 8 медала в конкуренцията на още 140 състезатели.
Владимир Щерев – злато при двойки момчета, сребро при смесени двойки и бронз в единичната надпревара.
Стилиян Стоименов – злато при двойки момчета и бронз при смесените двойки.
Диляна Ангелова – бронз при двойки момичета и смесени двойки.
Габриела Джолева – бронз при двойки момичета /Радио Варна
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 23:53 Хороскоп за сряда, 24 юни 2026 г.
- 19:34 Норвежките фенове превзеха „Таймс Скуеър“ в Ню Йорк с грандиозно „викингско гребане“ (ВИДЕО)
- 19:27 Австралийски глашатай постави световен рекорд за най-силен вик - 122,4 децибела (видео)
- 19:20 ООН: Над 200 000 деца са убити в Газа, Израел умишлено ги нападал. Това е геноцид
- 19:13 Ерген и мома ще търсят любовта в новия сезон на едноименното предаване
- 19:06 Меган Маркъл и принц Хари под финансов натиск заради високите си разходи
- 18:59 Мощно торнадо удари Русия
- 18:51 Спряха обществената поръчка за проектирането на Националната детска болница