Ангелкова: Ясно съм декларирала моите имоти, къща нямам никъде
България 11.04.2019 18:40
Нека да оставим органите да си свършат работата. Всички сме отговорни пред обществото и трябва да работим с факти и документи, не с внушения и твърдения.
Това заяви министърът на туризма Николина Ангелкова във връзка с казуса „Апартамент гейт”, предаде репортер на БГНЕС.
Ясно съм декларирала моите имоти, къща нямам никъде, нито в София, нито на територията на България, нито извън България, обясни Ангелкова. Живея в апартамент, който присъства в моята декларация, каза министърът на туризма.
Това е последният път, в който обяснявам за неистини обвинения и твърдения на един бивш вицепремиер, каза още Ангелкова.
БГНЕС припомня, че лидерът на НФСБ и депутат от „Обединени патриоти“ Валери Симеонов пусна поредния си сигнал до медиите за действащ министър, който според него е в нарушение заради недеклариран имот, който обитава.
„Действащ министър, с доста крупни имоти – три големи апартамента в София, се оказва, че не живее там. Оказва се, че живее някъде другаде, а той е длъжен да го декларира по закона за противодействие на корупцията. Става въпрос за един доста луксозен имот, който се обитава с години и за който има публикации в медиите“, уточни Симеонов и подчерта, че той се намира на улица „Липа“ в столичния квартал „Бистрица“.
По думите му имотът заема площ от 2,5 декара, а в него има луксозна триетажна къща. „Като познавам моите непримирими колеги, най-вероятно те днес ще пуснат още едно писмо до КПКОНПИ“, допълни Симеонов. /БГНЕС
Това заяви министърът на туризма Николина Ангелкова във връзка с казуса „Апартамент гейт”, предаде репортер на БГНЕС.
Ясно съм декларирала моите имоти, къща нямам никъде, нито в София, нито на територията на България, нито извън България, обясни Ангелкова. Живея в апартамент, който присъства в моята декларация, каза министърът на туризма.
Това е последният път, в който обяснявам за неистини обвинения и твърдения на един бивш вицепремиер, каза още Ангелкова.
БГНЕС припомня, че лидерът на НФСБ и депутат от „Обединени патриоти“ Валери Симеонов пусна поредния си сигнал до медиите за действащ министър, който според него е в нарушение заради недеклариран имот, който обитава.
„Действащ министър, с доста крупни имоти – три големи апартамента в София, се оказва, че не живее там. Оказва се, че живее някъде другаде, а той е длъжен да го декларира по закона за противодействие на корупцията. Става въпрос за един доста луксозен имот, който се обитава с години и за който има публикации в медиите“, уточни Симеонов и подчерта, че той се намира на улица „Липа“ в столичния квартал „Бистрица“.
По думите му имотът заема площ от 2,5 декара, а в него има луксозна триетажна къща. „Като познавам моите непримирими колеги, най-вероятно те днес ще пуснат още едно писмо до КПКОНПИ“, допълни Симеонов. /БГНЕС
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 14:05 Дете и баща му паднаха от атракцион в Антоново, след като седалката на люлката се скъса
- 13:53 Борисов прави кабинет в сянка, в сегашния се справял само Копринков
- 13:41 Меси срещу Роналдо чак на финал. Всички 1/16-финали на световното по футбол
- 13:29 Гуцанов: Трябва да има добра комуникация между БСП, Радев и ПП за обща кандидатура за президент
- 13:17 Никола Минчев: В този бюджет разходите за администрацията се увеличават с милиард и половина
- 13:05 Цолов триумфира в Австрия и завърза битката за световната титла
- 12:53 Ново земетресение в Япония - този път с магнитуд 6,1
- 12:43 Разгадаха тайната на цветното зрение при човека