Германия и Сърбия завършиха 1:1

Спорт 21.03.2019 09:42

Германия и Сърбия завършиха 1:1 в приятелски мач на "Фолксваген Арена". Головата машина на "Айнтрахт" (Франкфурт) Лука Йович откри за гостите в 12-ата минута, но в 69-ата резервата Леон Горетцка изравни.

В самия край на двубоя се стигна до много грубо нарушение на Милан Павков срещу Льорой Сане. Глезенът на играча на "Манчестър Сити" сериозно се усука след бруталното влизане и той беше заменен. Още не е ясно дали контузията е сериозна, но по реакциите на Сане след смяната по-скоро може да се съди, че му се е разминало.

Гермнците създадоха повече положения, но отново показаха неумение пред гола, а в дефанзивен план допуснаха няколко сериозни грешки. Позитивното за селекционера Йоахим Льов е промяната след почивката, когато отборът доминираше и можеше да стигне до пълен обрат. /bnr.bg