Простреляха 20-годишно момче до Руската гимназия в Бургас
Крими 15.03.2019 12:13
20-годишно момче е било бито и простреляно в главата с газов пистолет. Инцидентът е станал на 14 март, около 21.00 часа до Руската гимназия, предава burgasinfo.com.
Пострадалият е 20-годишният Никита. Младежът има оток и хематом. Засега се предполага, че извършителят е един.
Все още не е ясно какво е станало причина за агресията срещу младежа. Към момента състоянието му е стабилно, няма опасност за живота му, но ще остане за наблюдение в УМБАЛ-Бургас.
Пострадалият е 20-годишният Никита. Младежът има оток и хематом. Засега се предполага, че извършителят е един.
Все още не е ясно какво е станало причина за агресията срещу младежа. Към момента състоянието му е стабилно, няма опасност за живота му, но ще остане за наблюдение в УМБАЛ-Бургас.
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 11:47 Започва проверка заради влошеното качество на водите на Офицерския плаж
- 11:40 Комплекс за социални услуги - ЦСРИ към Фондация „Владиславово“
- 11:39 Случай на Ку-треска във Варна
- 11:31 Петролът поевтиня след края на преговорите между САЩ и Иран в Швейцария
- 11:24 Потвърдените случаи на ебола в Конго са вече над 1000
- 11:16 Повечето британци са разочаровани от Брекзит
- 11:08 Сметната палата: Глобите и жертвите растат, а над 523 млн. лв. стоят във Фонда за пътна безопасност
- 11:01 Вратарят-чудотворец: В Кюрасао трябва да започват работа по моя статуя!