Арестуваха психично болен, буйствал няколко часа в столичен квартал
Крими 26.02.2019 18:25
Психично болен мъж от София беше отведен в ареста на Второ РПУ, след като буйства в продължение на часове в квартал "Банишора". На място са били изпратени екипи на "Спешна помощ" и няколко патрулни автомобила. За да бъде задържан, са били използвани и помощни средства от служителите, обясни министър Младен Маринов:
"Лицето е настанено в полицейско подразделение. Осигурена му е лекарска грижа. Лицето е било в неадекватно състояние, агресивен. Наложило се е използване на помощни средства от полицейските служители, но случаят е решен".
По информация на "Хоризонт", психично болният мъж е настанен в ареста на полицейското управление след отказ да бъде изпратен в лечебно заведение.
"Лицето е настанено в полицейско подразделение. Осигурена му е лекарска грижа. Лицето е било в неадекватно състояние, агресивен. Наложило се е използване на помощни средства от полицейските служители, но случаят е решен".
По информация на "Хоризонт", психично болният мъж е настанен в ареста на полицейското управление след отказ да бъде изпратен в лечебно заведение.
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 17:09 Топлопроводите в "Студентски град" и "Мусагеница" са в окаяно състояние, план за модернизация няма
- 17:00 Арх. Деляна Панайотова оглави ДНСК
- 16:51 Задържаха болногледачка за кражба и насилие над неподвижна жена в Плевен
- 16:42 ДФ „Земеделие“ започва прием на заявления за сектор "Пчеларство"
- 16:33 Още пет търговски вериги се включват в "Кошница с грижа"
- 16:23 Андрей Гюров не казва ще се кандидатира ли за президент
- 16:13 Бивши командири на суданските паравоенни сили преминават на страната на армията
- 16:04 ЕК отчита добро интернет покритие у нас и основни дигитални умения при само 35% от хората