Късни два гола на Киеза класираха Фиорентина за 1/4-финалите на Купата на Италия

Спорт 13.01.2019 20:06

Късни два гола на Федерико Киеза донесоха успеха на Фиорентина над Торино с 2:0 като гост в четвърти осминафинален двубой от Купата на Италия. Двубоят на "Стадио Олимпико Гранде Торино" отиваше към продължения, когато италианският национал откри резултата в 87-та минута, а три минути по-късно отбеляза и решителното второ попадение за "виолетовите".

Така Фиорентина се присъедини към Лацио, Милан и Ювентус, които вчера си осигуриха място на 1/4-финалите в турнира. По-късно тази вечер са двойките Интер - Беневенто и Наполи - Сасуоло. Фиорентина пък чака победителя от Рома - Виртус Ентела. Всички четвъртфинални срещи ще се изиграят на 30 януари. /БГНЕС