Милуоки се справи с Юта и се върна на първо място в Лигата

Спорт 08.01.2019 09:59

Милуоки Бъкс победи Юта Джаз със 114:102, а този успех позволи на "елените" да се върнат на върха в Източната конференция и в цялата Лига. Решаваща в срещата в Милуоки се оказа последната четвърт, спечелена от домакините с 31:16.

Крилото Янис Адетокумбо допринесе за успеха с дабъл-дабъл - 30 точки и 10 борби, а за "джазмените" най-резултатен стана Донован Мичъл с 26 т.

Бостън Селтикс записа трета поредна победа, разгромявайки Бруклин Нетс със 116:95. И в тази среща всичко бе решено в заключителната четвърт, която "келтите" спечелиха с 34:22.

ЛеБрон Джеймс продължава да се възстановява, а без него Лос Анджелис Лейкърс се наложи над Далас Маверикс със 107:97. "Езерняците" прекъснаха серия от три поражения, докато Маверикс загубиха трети пореден мач.