Евгения и Николай Баневи са имали телефони в ареста
Крими 07.01.2019 16:31
Евгения и Николай Баневи са имали телефони в следствения арест и са комуникирали помежду си. Това обяви пред NOVA заместник-главният прокурор Иван Гешев.
Телефонът на бизнесменът е намерен в кутия от натурален сок. Претърсена е и килията на съпругата му, но мобилно устройство не е открито.
Гешев обяви още, че Банев е имал връзка с външния свят още от самото начало на престоя си в българския арест. Освен със половинката си, той е говорил и с адвоката си, с руски лобисти, но най-често общувал с майка си. Тя го насочвала в кой предмет какво може да открие в килията си.
Източник: nova.bg
Телефонът на бизнесменът е намерен в кутия от натурален сок. Претърсена е и килията на съпругата му, но мобилно устройство не е открито.
Гешев обяви още, че Банев е имал връзка с външния свят още от самото начало на престоя си в българския арест. Освен със половинката си, той е говорил и с адвоката си, с руски лобисти, но най-често общувал с майка си. Тя го насочвала в кой предмет какво може да открие в килията си.
Източник: nova.bg
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 21:07 Хороскоп за понеделник, 29 юни 26 г.
- 19:35 Единадесет души загинаха при самолетна катастрофа във Франция
- 19:24 Илон Мъск на 55
- 19:14 Словения възобновява отношенията си с Израел
- 19:04 Легендата на киното Мел Брукс стана на 100
- 18:53 Демерджиев проверява за доставката на мантинели 2 фирми, зад които стоял бивш премиер
- 18:41 Русия изгражда луксозен курорт в Камчатка за над 800 милиона долара
- 18:34 Арх. Панайотова: Държавата в лицето на министър Шишков почва да узаконява собственото си бездействие