Обесен мъж намерен в парк в София
България 29.11.2018 12:49
Обесен мъж е бил намерен рано тази сутрин да виси на дърво в парка между хотел "Хилтън" и Музея "Земята и хората" в София. Той е бил около 40-годишен и най-вероятно е самоубиец, казаха за "24 часа" от МВР.
Намерен е към 8 ч. тази сутрин след сигнал от минувачи. Случаят се разследва, но следи от насилие няма и е почти сигурно, че мъжът сам е посегнал на живота си.
Намерен е към 8 ч. тази сутрин след сигнал от минувачи. Случаят се разследва, но следи от насилие няма и е почти сигурно, че мъжът сам е посегнал на живота си.
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 18:30 Бела Хадид сподели за тежката си борба с хроничното заболяване и емоционалните трудности
- 18:21 Любомир Каримански осъди Асен Василев за "злонамерени лъжи"!
- 18:13 Иван Василев: Деловодната система в администрациите ще стане достъпна и за незрящи хора
- 18:05 Обвиниха Alibaba в мащабни атаки срещу AI модела Claude
- 17:56 КНСБ: Работещите пострадаха и с този бюджет няма да има ръст на покупателната им способност
- 17:48 Еди Мърфи ще се завърне с гласа си във филм за магарето от поредицата "Шрек"
- 17:43 Лавров: В Аляска САЩ предложиха споразумение за Украйна, а Русия прие
- 17:39 Инфлуенсърът Гюров: Властта превръща бюджета в оръжие срещу бъдещето