Обесен мъж намерен в парк в София
България 29.11.2018 12:49
Обесен мъж е бил намерен рано тази сутрин да виси на дърво в парка между хотел "Хилтън" и Музея "Земята и хората" в София. Той е бил около 40-годишен и най-вероятно е самоубиец, казаха за "24 часа" от МВР.
Намерен е към 8 ч. тази сутрин след сигнал от минувачи. Случаят се разследва, но следи от насилие няма и е почти сигурно, че мъжът сам е посегнал на живота си.
Намерен е към 8 ч. тази сутрин след сигнал от минувачи. Случаят се разследва, но следи от насилие няма и е почти сигурно, че мъжът сам е посегнал на живота си.
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 17:31 Защо британското кралско семейство никога повече няма да се върне в Бъкингамския дворец?
- 17:23 Съветът на ЕС потвърди откриването на процедура за свъхдефицит срещу България
- 17:18 Менторът на Никола Цолов: Информацията за Формула 1 е абсолютна спекулация
- 17:14 Нелечимата лудост Мондиал: От Стените на Константинопол до фавелите на Рио
- 17:06 Уволнени от Тръмп учени създадоха нов сайт за климатични данни
- 16:58 Прокуратурата в Ню Йорк оттегли обвинение за изнасилване срещу Харви Уайнстийн
- 16:51 Впечатляващо дълголетие: Нагатомо е първият азиатец, който играе на пет Мондиала
- 16:43 Русия готви нов кошмар: Рояци подводни дронове ще атакуват самолетоносачи