Мъж се обеси в НАП-Хасково

България 26.11.2018 16:01

55-годишен мъж се е обесил в котелното на НАП в Хасково тази сутрин. Мъжът е работел като парнаджия в данъчното от около 2 години. Според негови колеги нищо в поведението му напоследък не е подсказвало, че има някакви големи проблеми и такива намерения, информира haskovo.net.

Огледът на полицията затрудни временно работата на данъчните, но всички гишета работят, уверяват от НАП.
CHF CHF 1 2.10463
GBP GBP 1 2.24498
RON RON 10 3.83729
TRY TRY 100 3.87564
USD USD 1 1.66355