Още снимки:
test

Спортът по телевизията днес

14.10.2018 08.28

08:00 Eurosport: Тенис: Турнир от WTA в Линц, полуфинали
08:00 Film Plus: Футбол: Алавес - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
08:00 Diema Sport: Футбол: Левски - Славия, мач от Първа професионална лига, повторение
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Тотнъм Хотспър - Кардиф Сити, мач от английската Висша лига, повторение
08:20 Mtel Sport 1: Волейбол: Световно първенство за жени
09:25 Mtel Sport 1: Студио "Волейбол"
09:30 Eurosport 2: Тенис: Турнир от WTA в Линц, полуфинали
09:30 BNT 3: Футбол: България - Кипър - среща от турнира "Лига Европа"
10:00 Film Plus: Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
10:00 Nova Sport: Футбол: Монако - Рен, мач от френската Лига 1, повторение
10:00 Diema Sport 2: Футбол: Фулъм - Арсенал, мач от английската Висша лига, повторение
10:30 Ring.BG: УЕФА Шампионска Лига - магазинно предаване
11:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Аякс - АЕК Атина
11:00 Diema Sport: Футбол: Ботев Пловдив - Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
11:00 Film Plus: Пряко: Тенис: Hong Kong Tennis Open, Хонг Конг - финал (WTA International)
11:20 BNT 3: Футбол: Норвегия - Словения - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
12:30 Eurosport 2: Тенис: Турнир от WTA в Линц, полуфинали
13:00 Nova Sport: Студио "Баскетбол", директно
13:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Реал М - Рома
13:00 Diema Sport: Волейбол: ЦСКА - Нефтохимик, трети финален мач от плейофите на Суперлигата, повторение
13:30 Nova Sport: Баскетбол: Реал Мадрид - Ховентут, мач от испанската баскетболна лига, директно
13:30 Film Plus: Тенис: Олга Данилович - Александра Саснович (Moscow River Cup, Москва; WTA International - I полуфинал, повторение)
13:40 BNT 3: Футбол: Холандия - Германия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
14:30 Mtel Sport 1: Тенис: ATP 500 Пекин
15:00 Eurosport: Тенис: Турнир от WTA в Линц, финал, директно
15:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Йънг Бойс - Манчестър Юн
15:10 Nova Sport: Студио "Баскетбол", директно
15:30 Diema Sport: Футбол: Черно море - Верея, мач от Първа професионална лига, повторение
15:50 BNT 3: Футбол: Румъния - Сърбия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите" пряко предаване от Букурещ
16:00 Nova Sport: Футбол: Марсилия - Каен, мач от френската Лига 1, повторение
16:00 Film Plus: Тенис: Анастасия Потапова - Тамара Зидансек (Moscow River Cup, Москва; WTA International - II полуфинал, повторение)
17:00 Eurosport: Футбол: MLS, Минесота - Колорадо
17:00 Diema Sport 2: Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
17:15 Mtel Sport 1: Футбол: Испанска Ла Лига
17:30 Diema Sport: Баскетбол: Кливланд Кавалиърс - Бостън Селтикс, четвърти финален мач от Източната конференция на НБА, повторение
18:05 Nova Sport: Футбол: Барнзли - Лутън Таун, мач от английската Лига 1, повторение
18:05 Film Plus: Тенис: Олга Данилович - Анастасия Потапова (Moscow River Cup, Москва; WTA International - финал, повторение)
18:50 BNT 3: Футбол: Русия - Турция - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите" пряко предаване от Сочи
19:00 Eurosport: Тенис: Турнир от WTA в Линц, финал
19:10 Mtel Sport 1: Футбол: Холандска Ередивизи
20:00 Diema Sport 2: Студио "Баскетбол", директно
20:00 Diema Sport: Футбол: Ботев Враца - Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
20:00 Nova Sport: Футбол: Лил - Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
20:15 Diema Sport 2: Баскетбол: Уникаха - Гран Канария, мач от испанската баскетболна лига, директно
20:30 Film Plus: Тенис: Hong Kong Tennis Open, Хонг Конг - финал (WTA International - повторение)
21:35 BNT 3: Футбол: Полша - Италия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите" пряко предаване от Хожув
21:45 Mtel Sport 1: Футбол: Испанска Ла Лига
21:55 Diema Sport 2: Студио "Баскетбол", директно
22:00 Film Plus: Футбол: Атлетик /Б/ - Реал /Сосиедад/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
23:00 Diema Sport: Футбол: Септември - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
23:15 Nova Sport: Баскетбол: Реал Мадрид - Ховентут, мач от испанската баскетболна лига, повторение
23:15 Diema Sport 2: Футбол: Кристъл Палас - Уулвърхямптън Уондърърс, мач от английската Висша лига, повторение

Днес+

Коментирай статията


Последни от Спорт
09:17
Манчестър Юнайтед с тежък жребий за купата на Англия
09:13
Футбол от България и Шампионската лига
09:10
Три мача от 22-ия кръг на Първа лига днес
09:04
Интер не пуска звездата си в Ювентус
08:26
Спортът по телевизията днес
18 февруари 2019 г.
19:22
Кастер Семеня обвини ИААФ в нарушение правилата за конфиденциалност
19:11
Уелбек: Възстановявам се добре след контузията
18:26
Едуардо Берицо е новият селекционер на Парагвай
18:21
Ливърпул с Фабиньо в центъра на отбраната срещу Байерн
16:15
Пенев: С такова съдийство сме за никъде
13:46
Бившият на ЦСКА Станислав Манолев избра Лудогорец пред Левски
11:57
Сесил Каратанчева спечели титлата в Съпрайз
09:55
Григор Димитров отиде на 31-ва позиция в класацията на АТП
08:42
Рожденикът Белберов победи финалиста от СП
08:09
Спортът по телевизията днес
17 февруари 2019 г.
20:12
“Барселона” дръпна с 9 т. пред “Реал”
19:53
Равенство за Левски и Локомотив
18:40
Саудитска Арабия може да купи Манчестър Юнайтед
18:01
Футзал: "Варна сити" - ФК "Г" 3-0
17:54
Невяна Владинова с първи медал за сезона
17:20
Австрийски триумф в последния ден на Световното първенство
17:05
"Берое" загуби за първи път в Първа лига от "Септември
16:38
Реал се издъни срещу Жирона за седма загуба през сезона
16:26
Кобрата излиза срещу последния съперник на Джарел Милър
14:20
Бронзов медал за Невяна Владинова във финала на топка

Най-четени от Спорт

Избор на редактора