Разследват ПСЖ - Цървена звезда за черно тото

Спорт 12.10.2018 19:39

Двубоят от груповата фаза на Шампионската лига между Пари Сен Жермен и Цървена Звезда се разследва от френските власти по подозрения за черно тото, съобщава АФП.

Парижани победиха своя съперник с 6:1 на "Парк де Пренс" на 3 октомври, а под подозрение е един от водещите ръководители на сръбския клуб, който остава неназован. Според информацията въпросният човек е заложил сериозна сума пари на загуба на Цървена звезда с пет гола разлика, какъвто бе и изходът от двубоя.

Отборът на Цървена звезда стигна до равенство 1:1 с италианския Наполи в първия си мач от груповата фаза на най-престижния европейски клубен турнир, но се представи много слабо срещу ПСЖ, като изоставаше с четири гола още до почивката. През второто полувреме сърбите допуснаха още два гола, а Марко Марин отбеляза утешителното попадение за тима. /БГНЕС