Две момчета с опасност за живота след тежка катастрофа край Нова Загора
България 25.09.2018 18:40
Момиче на 15-годишна възраст е предизвикало тежка катастрофа край Нова Загора. Към момента на инцидента момичето управлявало самокатастрофиралия автомобил, съобщи bTV.
Произшествието станало около 19 часа в неделя, 23 септември.
Вследствие на катастрофата са пострадали сериозно двама души - две момчета на 18 години, които били в колата към момента на инцидента.
Момчетата на настанени в болнично заведение с тежки черепни травми и с опасност за живота.
15-годишната водачка е без наранявания.
Стана ясно, че автомобилът се е обърнал и се е ударил в дърво. Това станало на кръстовище, намиращо се в близост до село Загорци.
Произшествието станало около 19 часа в неделя, 23 септември.
Вследствие на катастрофата са пострадали сериозно двама души - две момчета на 18 години, които били в колата към момента на инцидента.
Момчетата на настанени в болнично заведение с тежки черепни травми и с опасност за живота.
15-годишната водачка е без наранявания.
Стана ясно, че автомобилът се е обърнал и се е ударил в дърво. Това станало на кръстовище, намиращо се в близост до село Загорци.
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 22:40 Хороскоп за неделя, 28 юни 2028 г.
- 19:35 Водачът на "Хизбула": Против съм споразумението между Израел и Ливан
- 19:24 Около 7 млн. души са засегнати от земетресението във Венецуела
- 19:14 Катастрофа на Макс Верстапен прати Джордж Ръсел на първа позиция в Австрия
- 19:03 Румен Радев: Предстои ми среща с Александър Вучич
- 18:52 Част от американските военни самолети отлетяха от столичното летище, останалите – до дни
- 18:41 Василев: Как пък веднъж не направиха "техническа грешка" да дадат повече пари за майчински и детски
- 18:30 Опустошителна буря остави хиляди на тъмно в Нова Зеландия (ВИДЕО)