Извънредна среща на върха за Брекзит ще има на 17 и 18 ноември
ЕС и Свят 20.09.2018 16:57
Лидерите на страните членки на ЕС са решили днес, че ще има извънредна среща на върха, посветена на Брекзит през ноември, предаде Ройтерс, като се позова на дипломатически източници.
Срещата на върха ще бъде на 17 и 18 ноември. На нея ЕС и Великобритания се надяват, че ще могат да постигнат споразумение за Брекзит, предава БТА.
По-рано днес се появиха информации, че британският премиер Тереза Мей е казала на ирландския премиер Лио Варадкар, че според нея сделката за Брекзит няма да може да бъде договорена навреме за срещата на върха на ЕС през октомври, припомня Ройтерс.
Срещата на върха ще бъде на 17 и 18 ноември. На нея ЕС и Великобритания се надяват, че ще могат да постигнат споразумение за Брекзит, предава БТА.
По-рано днес се появиха информации, че британският премиер Тереза Мей е казала на ирландския премиер Лио Варадкар, че според нея сделката за Брекзит няма да може да бъде договорена навреме за срещата на върха на ЕС през октомври, припомня Ройтерс.
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 14:14 25 години рисувал епичното си платно "Богатири"
- 14:03 Страните от ЕС планират укрепване на европейските електроенергийни мрежи
- 13:52 Военноморските сили унищожиха дрейфащ дрон край Кранево
- 13:40 Иран: Тръмп ще съжалява за последната атака
- 13:29 Анализатор в The Telegraph: Без Крим Путин ще загуби войната
- 13:17 Тръмп удари Иран след като обвини Техеран в "безразсъдно нарушение" на примирието
- 13:06 Уволнената шефка на НДК: Отстраняването ми е поръчка! Къде аз съм се обогатила?!
- 12:56 Изписаха от болница треньора, пострадал в катастрофата на "Тракия"