55-годишен мъж скочи от 3-тия етаж на болница в Русе
България 17.09.2018 17:32
55-годишен мъж скочи от 3-тия етаж на болница в Русе и се самоуби, съобщиха от полицията.
Инцидентът станал около 19,30 часа на 15 вечерта в УМБАЛ “Медика” в Русе. Мъжът починал на място. По информация от полицията, загиналият е от гр. Гложево, по първоначални данни се касае за самоубийство.
По случая е образувано досъдебно производство за извършено престъпление по чл. 127, ал. 1 от НК.
Инцидентът станал около 19,30 часа на 15 вечерта в УМБАЛ “Медика” в Русе. Мъжът починал на място. По информация от полицията, загиналият е от гр. Гложево, по първоначални данни се касае за самоубийство.
По случая е образувано досъдебно производство за извършено престъпление по чл. 127, ал. 1 от НК.
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 15:16 200-килограмов дрон се разби в жилищен район в Турция
- 15:11 КЗК предлага: Пакет от 19 мерки за повече прозрачност и конкуренция на пазара на храни
- 15:09 Кристиано Роналдо се отпуши и стана първият с голове на шест световни първенства
- 15:05 Шишков: Незаконният град във Варна трябва да бъде съборен със заповед на кмета
- 15:02 Алиша Кийс отдаде почит на легендарния продуцент, помогнал ѝ да стане звезда
- 15:00 Украински дронове удрят безразборно квартали и превозни средства в Херсонска област
- 14:54 Система на Meta за следене на служители доведе до изтичане на чувствителни данни
- 14:51 Инфантино за паузите за хидратация: Няма финансов дивидент, мислим за играчите