Поставиха под карантина самолет на летището в Ню Йорк заради болни пътници
ЕС и Свят 05.09.2018 17:56
Самолет е поставен под карантина на летище "Кенеди" в Ню Йорк заради съобщения за болни пътници на борда на полет от Дубай, съобщи БТА.
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 11:53 Технически срив наруши жп транспорта в Германия и Великобритания
- 11:46 Делен Добрев вече не е депутат
- 11:39 Модрич влезе в отбрана компания с мач №200 за страната си, Кристиано и Меси също са там
- 11:32 Витамин D между науката и митовете
- 11:24 Как шофьорска книжка, призната за валидна в Испания, се оказва "фалшива" у нас
- 11:17 Тръмп обяви арести заради щети по "Водното огледало" пред Мемориала на Линкълн
- 11:09 Един гол стигна на Колумбия за 1/16-финал, фамозен вратар не спаси ДР Конго
- 11:02 Ким Чен-ун: Военноморските сили на Северна Корея ще надминат въображението