Бял прах по АМ "Хемус". Шофирайте внимателно!
Варна<+> 03.09.2018 09:10
Бял прах е посипан по едното пътно платно на АМ "Хемус", съобщават в социалните мрежи хора, които са преминали тази сутрин по магистралата. По тяхна информация на пътното платно са разсипани пакети най-вероятно на известна фирма за производство и пакетиране на брашно. Пътят е засипан в участъка Шумен - Варна, преди Провадия.
В Областно пътно управление-Варна към този час нямат информация за състоянието на пътя, съобщи за Радио Варна дежурният диспечер. Той посочи, че никой не се е обаждал да подаде сигнал, а подобни сигнали те получават и чрез телефон 112.
В Областно пътно управление-Варна към този час нямат информация за състоянието на пътя, съобщи за Радио Варна дежурният диспечер. Той посочи, че никой не се е обаждал да подаде сигнал, а подобни сигнали те получават и чрез телефон 112.
CHF
|
1 | 2.09898 |
GBP
|
1 | 2.23268 |
RON
|
10 | 3.8428 |
TRY
|
100 | 3.90089 |
USD
|
1 | 1.66994 |
Последни новини
- 11:13 Първан Симеонов: Ако каца, за Радев ще е най-добре да е точно преди изборите. А най-удобно - лятото
- 11:04 Колоната, издигната в чест на Марк Аврелий, ще бъде почистена с лазерна техника
- 10:54 Лидер на руска рок група загина на фронта в Украйна
- 10:48 Проф. Костадин Ангелов: В политиката няма място за вдигнати юмруци, шамари и ритници
- 10:43 Инициативен комитет в Несебър ще прави партия "Трети март"
- 10:32 Малена Замфирова с пето място в Давос, а мъжете ни не преодоляха осминафиналите
- 10:22 Вандали счупиха с камък прозорец на варненския офис на "Възраждане"
- 10:11 Линдзи Вон не спира да изумява: Качи се на трети пореден подиум в спускането