Дете почина, след като два часа било в заключена кола

България 27.08.2018 11:25

Дете на две години и половина е починало, след като прекарало близо два часа в заключен автомобил в село Желю войвода. Това съобщи за Дарик кметът на селото Стоян Генов.

По думите му семейството казало, че в неделя детето е влязло в колата и се е заключило само. След близо два часа родителите му го намерили в безсъзнание и го закарали в болницата, където въпреки усилията на лекарите то е починало.

В неделя температурите в района надвишаваха 30 градуса.

Семейството е от ромски произход, имат общо 4 деца.

„Родителите са много трудолюбиви и съвестни хора. Грижат се много за децата си. Случая е нелеп инцидент“, каза още Генов. /dariknews.bg

CHF CHF 1 2.10463
GBP GBP 1 2.24498
RON RON 10 3.83729
TRY TRY 100 3.87564
USD USD 1 1.66355