Дете почина, след като два часа било в заключена кола
България 27.08.2018 11:25
Дете на две години и половина е починало, след като прекарало близо два часа в заключен автомобил в село Желю войвода. Това съобщи за Дарик кметът на селото Стоян Генов.
По думите му семейството казало, че в неделя детето е влязло в колата и се е заключило само. След близо два часа родителите му го намерили в безсъзнание и го закарали в болницата, където въпреки усилията на лекарите то е починало.
В неделя температурите в района надвишаваха 30 градуса.
Семейството е от ромски произход, имат общо 4 деца.
„Родителите са много трудолюбиви и съвестни хора. Грижат се много за децата си. Случая е нелеп инцидент“, каза още Генов. /dariknews.bg
По думите му семейството казало, че в неделя детето е влязло в колата и се е заключило само. След близо два часа родителите му го намерили в безсъзнание и го закарали в болницата, където въпреки усилията на лекарите то е починало.
В неделя температурите в района надвишаваха 30 градуса.
Семейството е от ромски произход, имат общо 4 деца.
„Родителите са много трудолюбиви и съвестни хора. Грижат се много за децата си. Случая е нелеп инцидент“, каза още Генов. /dariknews.bg
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 22:22 Хороскоп за събота, 27 юни 2026 г.
- 19:35 Иво Христов иска да възстановим членството си към научен институт в Русия
- 19:28 Отмениха наказанието на Невена Зартова за забавени дела и пропуски като прокурорски шеф
- 19:20 Карлос Насар прие покана да рекламира България чрез туризма
- 19:12 Силни бури парализираха транспорта в Япония и Нова Зеландия
- 19:03 Дават "иранска помощ" на земеделците за поскъпналите торове и горива
- 18:54 Ценни съкровища от Желязната епоха ще бъдат показани за първи път в Шотландия
- 18:46 Китай: Все по-чести екстремни явления през настоящия сезон