Тотнъм победи Фулъм, Кейн за първи път вкара през август

Спорт 18.08.2018 19:49

Тотнъм победи Фулъм с 3:1 на стадион "Уембли" и записа втора поредна победа в английския шампионат. Хари Кейн вкара първия си гол през август в Премиършип и прекъсна серия от 1068 минути без попадение през този летен месец.

Автор на първия гол стана Лукас Моура в 43-ата минута, Фулъм изравни в началото а второто полувреме с точен удар на Александър Митрович, в 74-ата минута Киърън Трипиър изведе "шпорите" напред, а 180 секунди по-късно Кейн сложи точка на спора и за първи път в кариерата си се разписа през август.

В другите днешни мачове Евертън се наложи над Саутхемптън с 2:1 на свой терен, Борнемут спечели гостуването си на Уест Хям с 2:1, Лестър победи Уулвърхемптън с 2:0 у дома, а Кардиф и Нюкасъл завършиха 0:0. /БГНЕС