Пак жертва на магистрала "Тракия", загина 59-годишна
България 05.07.2018 17:19
59-годишна е издъхнала на място, след като микробус се е блъснал в разделителната мантинела на магистрала "Тракия" в района на 131-ия километър в посока София, съобщиха от пловдивската полиция.
След удара возилото се е завъртяло и излязло вдясно извън пътя. В микробуса е имало и мъж на 53 г. Изяснява се кой е шофирал. Минути по-късно движещ се отзад нисан също излетял от платното при опит на водача да избегне удар.
Няма пострадали от втория автомобил. Движението по аутобана в района на инцидента, който е станал преди 16 ч., се осъществява в лявата лента.
След удара возилото се е завъртяло и излязло вдясно извън пътя. В микробуса е имало и мъж на 53 г. Изяснява се кой е шофирал. Минути по-късно движещ се отзад нисан също излетял от платното при опит на водача да избегне удар.
Няма пострадали от втория автомобил. Движението по аутобана в района на инцидента, който е станал преди 16 ч., се осъществява в лявата лента.
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 11:39 Майките излизат на протест на 1 юли
- 11:31 Последните мачове от Световното: Изненада и много голове
- 11:23 Лекар: Заболеваемостта от рак на дебелото черво сред хората под 50-годишна възраст у нас нараства
- 11:15 Проф. Христова: Няма риск от разпространение на ебола в Европа след първия случай във Франция
- 11:07 Цените на винетките скачат с 30% от 1 август, годишната за автомобил става 64,50 евро
- 10:59 Закриват на комисията по досиетата
- 10:51 Христо Гаджев положи клетва като депутат
- 10:43 В тежко състояние остава жената, пострадала при катастрофата на АМ „Тракия“