Фен от агитката нарисувал свастиките по децата на мача за купата
Спорт 15.05.2018 09:28
Непознат фен е нарисувал свастики по децата на мача за купата на България. Това заяви пред Нова бащата на едно от децата, които предизвикаха силна вълна от възмущение, след като бяха снимани с изрисувани свастики по време на мача за Купата на България между Славия и Левски.
Бащата на детето не знаел какво е нарисувано по тялото на сина му.
"Не знаех какво има по тялото на сина ми. Неподходящите знаци и надписи бяха изрисувани от непознат човек на стадиона. След това детето си беше облякло тениската и видях рисунките, едва когато той вече беше на пистата", допълни бащата.
Припомняме, снимките станаха повод за проверка от стrана на Агенцията за закрила на детето. Резултатите от проверката се очакват утре, 16 май.
"Детето ми е първи клас и изобщо не знае какво означава тези неща. За първи път е изрисуван така. Просто стана грешка", каза още бащата на момчето. По думите му той не познава другото дете, което беше снимано със нацистки символи по тялото, нито неговите родители.
Мъжът бе категоричен, че синът му не е в опасност, когато стои на пистата на стадиона по време на футболна среща. "За първи път го заведох на стадиона, когато беше на 4 месеца. От 5-годишен ходи с мен на всички мачове", допълни още бащата. /news.bg
Бащата на детето не знаел какво е нарисувано по тялото на сина му.
"Не знаех какво има по тялото на сина ми. Неподходящите знаци и надписи бяха изрисувани от непознат човек на стадиона. След това детето си беше облякло тениската и видях рисунките, едва когато той вече беше на пистата", допълни бащата.
Припомняме, снимките станаха повод за проверка от стrана на Агенцията за закрила на детето. Резултатите от проверката се очакват утре, 16 май.
"Детето ми е първи клас и изобщо не знае какво означава тези неща. За първи път е изрисуван така. Просто стана грешка", каза още бащата на момчето. По думите му той не познава другото дете, което беше снимано със нацистки символи по тялото, нито неговите родители.
Мъжът бе категоричен, че синът му не е в опасност, когато стои на пистата на стадиона по време на футболна среща. "За първи път го заведох на стадиона, когато беше на 4 месеца. От 5-годишен ходи с мен на всички мачове", допълни още бащата. /news.bg
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 11:51 Ноу-хау: Белгия обмисля да отнеме или намали пенсиите на национални политици, работили и за ЕС
- 11:40 Повече от 50 000 души са в неизвестност след земетресенията във Венецуела, съобщава ООН
- 11:30 Русия вдигна във въздуха новия Як-130М: Какво може модернизираният боен самолет?
- 11:19 “Аз съм от Босна, заведи ме в Америка”: популярна песен предсказа следващия съперник на балканците
- 11:07 Нина Добрев с главна роля в нов сериал
- 10:57 Асен Василев: Проектобюджетът не става за чеп за зеле, все едно е писан от олигархията
- 10:46 Фолксваген планира до 100 000 съкращения по света и затваряне на четири завода в Германия
- 10:36 Николай Копринков: Минимизираме риска от воден режим в много райони в страната