Гипсова чиния паднала върху 3-годишните близнаци
България 21.02.2018 10:56
Гипсова чиния, поставена като декорация на стената е паднала върху главите на 3-годишните близнаци, които бяха приети вчера в университетска болница "Св. Георги" в Пловдив. Това става ясно по думите на директора на полицията в града Атанас Илков, цитиран от "24 часа".
Майката на бебетата - 38-годишната Иванка Стефанова беше освободена от ареста късно снощи с постановление на наблюдаващия прокурор. Срещу нея няма повдигнато обвинение.
"Нямаме данни за домашно насилие", заяви Атанас Илков. Повторен оглед е извършен в апартамента, където жената е живяла с децата си. "Това, което разказва майката, отговаря на ситуацията", обясниха от полицията.
Майката на децата е обяснила, че гипсовата чиния от стената е наранила главата на момченцето.
Те тежат едва по 9 кг. и са недохранени.
Съседи на Иванка твърдят, че никога не са я виждали да извежда децата. По тялото на момиченцето имало синини, а братчето й бил с мозъчен кръвоизлив. "Ще потърсим приемни семейства за децата", коментира пред bTV началникът на "Социална политика" в Пловдив Надя Танева.
Припомняме, на 19 февруари 3-годишно момченце ебеше прието в болницата в Пловдив. Детето е в тежко състояние. На детето е оказана спешна медицинска помощ и му е извършена животоспасяваща операция. /news.bg
Майката на бебетата - 38-годишната Иванка Стефанова беше освободена от ареста късно снощи с постановление на наблюдаващия прокурор. Срещу нея няма повдигнато обвинение.
"Нямаме данни за домашно насилие", заяви Атанас Илков. Повторен оглед е извършен в апартамента, където жената е живяла с децата си. "Това, което разказва майката, отговаря на ситуацията", обясниха от полицията.
Майката на децата е обяснила, че гипсовата чиния от стената е наранила главата на момченцето.
Те тежат едва по 9 кг. и са недохранени.
Съседи на Иванка твърдят, че никога не са я виждали да извежда децата. По тялото на момиченцето имало синини, а братчето й бил с мозъчен кръвоизлив. "Ще потърсим приемни семейства за децата", коментира пред bTV началникът на "Социална политика" в Пловдив Надя Танева.
Припомняме, на 19 февруари 3-годишно момченце ебеше прието в болницата в Пловдив. Детето е в тежко състояние. На детето е оказана спешна медицинска помощ и му е извършена животоспасяваща операция. /news.bg
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 22:40 Хороскоп за неделя, 28 юни 2028 г.
- 19:35 Водачът на "Хизбула": Против съм споразумението между Израел и Ливан
- 19:24 Около 7 млн. души са засегнати от земетресението във Венецуела
- 19:14 Катастрофа на Макс Верстапен прати Джордж Ръсел на първа позиция в Австрия
- 19:03 Румен Радев: Предстои ми среща с Александър Вучич
- 18:52 Част от американските военни самолети отлетяха от столичното летище, останалите – до дни
- 18:41 Василев: Как пък веднъж не направиха "техническа грешка" да дадат повече пари за майчински и детски
- 18:30 Опустошителна буря остави хиляди на тъмно в Нова Зеландия (ВИДЕО)