Блокират пътя за Гърция с искане за втора кабинка в Банско
България 27.12.2017 12:23
Пореден протест ще се проведе утре с искане за изграждане на втора кабинкова линия и нови писти в рамките на съществуващата ски зона в Банско. Организаторите от сдружение "Бъдеще за община Банско" обявиха, че очакват хиляди жители не само на курортния град, но и на Симитли, Благоевград, Сандански, Кресна, Струмяни, както и запалени скиори, любители на планинския туризъм да се включат в протеста. Очаква се около 10 ч те да се съберат на пътен възел Симитли на главен път Е-79. Надеждите са правителството на последното си заседание за годината да приеме промени в плана за управление на НП "Пирин" и промяна на концесионния договор.
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 13:23 Слуцки: Оставката на Стармър е сигнал към "партията на войната" в Европа
- 13:19 Русинова: Как така държавата не може да направи 5 лаборатории за кръвни проби за наркотици?
- 13:14 Владислав Горанов: Вече нищо не зависи от Борисов и Пеевски, "моделът" би следвало да е разграден
- 13:11 Министър Керязов поздрави българските спортисти за Международния олимпийски ден
- 13:05 Бордове за милиони в държавните фирми: НЕК и „Булгаргаз“ плащат стотици хиляди въпреки загубите
- 13:03 Акциите на SpaceX се сринаха
- 12:55 Мондиалът се сблъска с първата си буря, а гневните реакции не закъсняха
- 12:47 DARA отказа участие на фест в Баку заради атака на украински фенове